جمعه 28 مرداد 1401 _
  امروز
جمعه
مرداد 1401
28
قمری:21 محرم 1444

میلادی:19 اوت 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 296
ماه : 10905
سال جاری : 136527
تعدا مطالب : 2795
كل : 1037885
 
تاریخ : پنجشنبه 6 مرداد 1401     |     کد : 3306

معارفه سرپرست جدید معاونت محیط زیست و خدمات شهری منطقه 9

با حضور جانشین و جمعی از مدیران ستادی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز و شهردار منطقه 9، سرپرست جدید معاونت محیط زیست و خدمات شهری این منطقه معرفی شد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، در این جلسه دکتر محمد حسین زاده شهردار منطقه 9 ضمن قدردانی از خدمات و زحمات مهندس محمدی زاده و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید معاونت محیط زیست و خدمات شهری این شهرداری، حوزه خدمات شهری را مجموعه ای مهم در ساختار شهرداری دانست و خاطر نشان کرد: تلاشگرانی که در این حوزه بصورت شبانه روزی انجام وظیفه می نمایند، نقش بسزائی در آسایش شهروندان، پاکیزگی و همچنین آراستگی شهر دارند.

دکتر حسین زاده با اشاره به اینکه یکی از معضلات شهری احداث بناهای غیرمجاز است تصریح کرد: ساخت و ساز غیر مجاز، تخطی از قوانین، ضوابط شهرسازی و اصول فنی است که بی شک با عاملان اینگونه ساخت و سازها با جدیت و قاطعانه برخورد گردیده و خواهد شد.


 
وی خاطر نشان کرد: در شهرداری منطقه 9 تبریز همواره تدابیر جدی برای برخورد با این موضوع اتخاذ شده و امیدواریم شهروندان با رعایت قوانین شهری از انجام هرگونه تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز دوری نمایند.

مهندس قوام لاله جانشین معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته توسط مهندس محمدی زاده در طول مدت سرپرستی معاونت خدمات شهری منطقه 9، اظهار داشت: شهرداری منطقه 9 به علت موقعیت خاص جغرافیایی از اهمیت ویژه ای در بین سایر مناطق شهری برخوردار است که این مهم، لزوم توجه هر چه بیشتر این معاونت در جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز را دوچندان می نماید.


 
گفتنی است در پایان این جلسه با اهداء لوحی از تلاش های احمد محمدی زاده قدردانی و مهندس حسین قاسمی به عنوان سرپرست  جدید معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ معرفی شد.

لازم به ذکر است مهندس احمد محمدی زاده نیز به عنوان جانشین و مدیر امور شهر معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ ادامه خدمت خواهد داد.
PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه