جمعه 28 مرداد 1401 _
  امروز
جمعه
مرداد 1401
28
قمری:21 محرم 1444

میلادی:19 اوت 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 296
ماه : 10905
سال جاری : 136527
تعدا مطالب : 2795
كل : 1037885
 
تاریخ : چهارشنبه 5 مرداد 1401     |     کد : 3304

در ادامه ساماندهی بوستان پروفسور هشترودی؛

شروع عملیات نصب چندین آلاچیق در این بوستان توسط شهرداری منطقه 9

با دستور و پیگیری شهردار منطقه 9 تبریز، عملیات ساماندهی و بهسازی بوستان پروفسور هشترودی به صورت جدی در حال اجراست.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، دکتر محمد حسین زاده شهردار این منطقه اظهار داشت: تامین رفاه و آسایش شهروندان از جمله وظایف مدیریت شهری است و باید در این راستا اقدامات علمی و عملی متنوعی انجام گردد که ساماندهی و بهسازی بوستان پروفسور هشترودی در شهرک خاوران به نوبه خود خواهد توانست در تامین بخشی از نیازهای شهروندی در این شهرک جدیدالاحداث نقش موثری داشته باشد.

دکتر حسین زاده با تاکید برنقش فضاهای سبز شهری در تقویت روحیه و نشاط خانواده‌ها تصریح کرد:  بوستان پروفسور هشترودی دارای 2 هکتار مساحت می باشد که در امر ساماندهی و بهسازی آن نسبت به ایجاد ورودی جدید پارک با هدف دسترسی اصلی برای عموم شهروندان اقدام شده است.


 
وی تصریح کرد: ایجاد 4 مسیر تردد عابر پیاده به طول 200 متر، تقویت سیستم روشنایی، اجرا و طراحی آلاچیق های متناسب با محیط و کالبد شهری، نصب مبلمان شهری و اصلاح جداول طرح آفتاب تابان که جزو یکی از سنگ فرش های جذاب و جالب در این بوستان می باشد اقدام شده است.

گفتنی است ساماندهی فضاهای سبز این بوستان نیز از دیگر اقدامات حوزه فضای سبز شهرداری منطقه 9 در امر بهسازی این بوستان می باشد.


 
لازم به ذکر است در ادامه ساماندهی و بهسازی این بوستان، عملیات نصب چندین آلاچیق در حال اجراست.

 همچنین در جهت تقویت سیستم روشنایی این بوستان، پایه چراغ های جدیدی توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ساخت و در این بوستان نصب شده است.


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه