شنبه 31 ارديبهشت 1401 _
  امروز
شنبه
ارديبهشت 1401
31
قمری:20 شوال 1443

میلادی:21 مه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 307
ماه : 13466
سال جاری : 122960
تعدا مطالب : 2649
كل : 1037635
 
تاریخ : يکشنبه 18 ارديبهشت 1401     |     کد : 3151

شهردار منطقه 9 خبر داد؛

شروع عملیات بازپیرائی پیرامون تونل های دوقلوی خاوران

با اصلاح نورپردازی ها و همچنین اصلاح و توسعه فضاهای سبز پیرامونی، زیبایی های بصری تونل های دوقلو افزایش می یابد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر محمد حسین زاده شهردار منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه تونل های دوقلو در ورودی اصلی شهرک خاوران، بعنوان نمادی برای این شهرک محسوب می شود ضروری است تا اقداماتی جهت اصلاح و ساماندهی محیط پیرامونی این تونل ها از قبیل طرح معماری، اصلاح نورپردازی تونل ها و همچنین اصلاح و توسعه فضاهای سبز به نحو شایسته صورت گیرد تا موجب افزایش زیبایی های بصری آن گردد.

وی افزود: در این راستا پس از بازدیدهای میدانی صورت گرفته و بررسی طرح های پیشنهادی و نتیجه گیری نهایی، عملیات بازپیرایی پیرامون این تونل ها آغاز و هم اکنون عملیات سند بلاست در این محل اجرا می شود.


 
دکتر حسین زاده با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری پروژه های اجرا شده در سطح حوزه خاطرنشان کرد: در کنار احداث و ایجاد پروژه های عمرانی، ترافیکی و خدماتی، اصلاح، ترمیم و تعمیر دوره ای نواقص این پروژه ها، ضرورتی است که علاوه بر افزایش عمر و بهره برداری بهینه، کاهش هزینه های جاری را به همراه داشته و موجب افزایش رضایتمندی شهروندان از خدمات ارائه شده خواهد شد.

شهردار منطقه خاطر نشان ساخت با اتمام عملیات اجرایی این پروژه، شاهد زیبایی خاص در ورودی شهرک خاوران به لحاظ بصری خواهیم بود.


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه