شنبه 31 ارديبهشت 1401 _
  امروز
شنبه
ارديبهشت 1401
31
قمری:20 شوال 1443

میلادی:21 مه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 307
ماه : 13466
سال جاری : 122960
تعدا مطالب : 2649
كل : 1037635
 
تاریخ : پنجشنبه 15 ارديبهشت 1401     |     کد : 3149

همزمان با ایام عید سعید فطر صورت گرفت:

دیدار صمیمی دکتر حسین زاده با کارکنان منطقه9

دکتر محمد حسین زاده شهردار این منطقه، همزمان با ایام عید سعید فطر، در محل آمفی تئاتر با کارکنان این منطقه دیدار کرد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر حسین زاده در این دیدار با تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: پس از یک ماه  میهمانی بر سر سفره با برکت خداوند متعال و عبادت و بندگی به درگاه حضرت احدیت، از خداوند منان می خواهم ما را در  انجام وظایف سازمانی و ارائه خدمات مطلوب به همشهریان عزیز یاری رساند.

شهردار منطقه9 با تشریح برنامه های آتی برای عمران و آبادانی منطقه خاطرنشان کرد: در سال جاری اجرای پروژه های متعدد عمرانی در رأس امور شهرداری منطقه9 می باشد که در این راستا همکاران محترم در کلیه حوزه ها می بایست تمام توان و تخصص خود را جهت اجرای بهینه این احداثات بکار گیرند.


 
وی رعایت انضباط کاری، تعهد و صداقت کاری را از اصول مهم ارایه خدمات بر شمرد و اظهار داشت: تلاش مدیریت اخیر شهرداری منطقه9 بر این پایه بوده که در سایه مشارکت، همدلی و همراهی همه همکاران، کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان و مراجعه کنندگان افزایش یافته و کارآیی افراد در تمامی زمینه های شغلی ارتقاء یابد.

دکتر حسین زاده با اشاره به ضرورت شتاب بخشی در پروژه های جاری سطح منطقه اظهار داشت: بمنظور درآمد زائی، جذب سرمایه های سرگردان در حوزه مسکن و گسیل آن به سوی شهرک خاوران، با برنامه ریزیهای مدون و جامع، موضوعی است که تک تک همکاران محترم باید با احساس مسئولیت مضاعفی به این مهم توجه کافی داشته باشند که در این بین، به یقین تکریم ارباب رجوع و رفتار سازمانی متناسب نقش برجسته ای ایفا خواهد نمود.


 
شهردار منطقه9 در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: مرتفع شدن مشکلات و محدودیت های درآمدی و همچنین اقدامات اساسی جهت رسیدن به درآمدهای پایدار و تکمیل زیر ساخت های لازم برای سکونت در شهرک خاوران در مدت زمانی کوتاه ،بلاشک با تلاش مضاعف همکاران در تمامی معاونت و واحدها امری شدنی و ممکن است.

دکتر حسین زاده در پایان سخنان خود بر دقت عمل در بحث هزینه ها و رعایت الگوی صحیح مالی تاکید و خاطر نشان کرد: واحد های درآمد و امور مالی از ارکان مهم هر سازمانی محسوب می شوند که مدیران این واحدها مسئولیت های سنگینی بر عهده دارند که بایستی با صبوری، تعهد و تخصص در حوزه کاری خود اقدامات موثری در جهت رشد و توسعه منطقه بردارند.
PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه