شنبه 31 ارديبهشت 1401 _
  امروز
شنبه
ارديبهشت 1401
31
قمری:20 شوال 1443

میلادی:21 مه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 307
ماه : 13466
سال جاری : 122960
تعدا مطالب : 2649
كل : 1037635
 
تاریخ : شنبه 2 بهمن 1400     |     کد : 3014

مدیر جدید سیما منظر و فضای سبز شهرداری منطقه 9 معرفی شد.

طی حکمی با حضور مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز و همچنین شهردار منطقه، مدیر جدید فضای سبز شهرداری منطقه9 معرفی شد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9، در این مراسم دکتر محمد حسین زاده شهردار منطقه  مجموعه اقدامات مدیریت فضای سبز در خصوص احداث بوستانها و توسعه سرانه فضای سبز برای ارتقاء سطح روحیه و شادابی شهروندان حائز اهمیت دانست و گفت: توسعه ی فضای سبز، مدیریت و تأمین منابع آبی و نگهداری صحیح در راستای کاهش هزینه ها از مهمترین دغدغه های شهرداری منطقه می باشد که امیدواریم در آینده با تدابیر اتخاذ شده توسط مدیریت جدید موارد مذکور مورد توجه بیش از بیش قرار گیرد.
 

 
وی گفت: رشد روز افزون زندگی شهری و توسعه ی شهرنشینی، نیاز به ایجاد و توسعه ی فضاهای سبز شهری را ضروری نموده که این مهم نیز باید بر اساس نگرشی صحیح به نیازهای زیست محیطی و اجتماعی شهر و نیز امکانات و قابلیت های آن صورت گیرد.
 

 
دکتر حسین زاده خاطر نشان ساخت: با توجه به اینمهم  تلاش خواهیم داشت در این محدوده از شهر تبریز نیز با استفاده از فرصت ها و پتانسیل های موجود برای افزایش سرانه فضای سبز اقدام نماییم.
 

 
گفتنی است در این جلسه مهندس امجدی مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری نیز با شاره به اهمیت توجه به فضاهای سبز گفت: بخش مهمی از سیمای شهر وابسته به فضاهای سبز شهری است که بی شک توسعه و نگهداری اصولی و صحیح آن، تازگی و طراوت ویژه‌ای به شهر می بخشد.
 

 
وی افزود: توجه به گونه های مختلف گیاهی متناسب با موقعیت جغرافیایی و اقیلم منطقه، کاشت صحیح و اصولی درختان و بهره مندی از طراحی های مختلف و زیبا از اهم مواردی است که نیاز به توجه بیشتر در این حوزه از شهر تبریز دارد.
 

 
لازم به ذکر است در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای مهندس اسلام زارع  مدیر پیشین فضای سبز منطقه در طول مدت خدمت صادقانه و مسئولیت پذیر، طی حکمی آقای دکتر رمضانی زاده به سمت مدیر جدید سیما منظر و فضای سبز شهرداری منطقه 9 منصوب شد.
 

PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه