دوشنبه 4 بهمن 1400 _
  امروز
دوشنبه
بهمن 1400
4
قمری:21 جمادى الثانية 1443

میلادی:24 ژانویه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 478
ماه : 12596
سال جاری : 121403
تعدا مطالب : 2502
كل : 1036807
 
تاریخ : سه شنبه 21 دي 1400     |     کد : 3000

خدمات محله ای و تلاش بی وقفه معاونت خدمات شهری منطقه9

با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه 9، خدمات محله ای در سطح حوزه ی این شهرداری با جدیت استمرار دارد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، نظافت محیط شهری، ایجاد محیط سالم و به تبع آن کسب رضایت شهروندان و همچنین بهره مندی از خدمات شهری حداکثری، جزو رسالت ها و اهداف معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه 9 می باشد و بدین منظور، برنامه های روزانه و منظم این معاونت در اجرای خدمات محله ای، با تلاش شبانه روزی تلاشگران این حوزه استمرار دارد.

گفتنی است: معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه 9، با بسیج اکیپ های مختلف، درصدد ارتقای کیفی خدمات و اجرای منظم و بهینهی فعالیت های خدماتی در سطح حوزه ی استحفاظی این شهرداری است.
 
لازم به ذکر است است: شستشو و گندزدائی باکس های زباله، اصلاح و ساماندهی پل های عابر، حذف زوائد بصری، رفت و روب روزانه، نخاله برداری از زمین های خالی، گشت های روزانه در سطح منطقه جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، کاتر زنی و لکه گیری آسفالت و ... از اهم اقدامات تلاشگران خدوم و زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه است.

همچنین با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه 9 و به منظور رفاه حال شهروندان و تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه، معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه همواره تلاش داشته تا در ایام بارش برف با حضور به موقع، نسبت به پاکسازی و برف روبی معابر، محلول پاشی، جلوگیری از یخ زدگی خیابان ها و... اقدام نموده تا مانع از بروز هر گونه خطر احتمالی در سطح منطقه باشد.
PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه