دوشنبه 4 بهمن 1400 _
  امروز
دوشنبه
بهمن 1400
4
قمری:21 جمادى الثانية 1443

میلادی:24 ژانویه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 478
ماه : 12596
سال جاری : 121403
تعدا مطالب : 2502
كل : 1036807
 
تاریخ : يکشنبه 19 دي 1400     |     کد : 2999

شهردار منطقه9 عنوان کرد:

توسعه متوازن، رویکرد جدید در حوزه عمرانی شهرک خاوران

شهروندان تبریزی در سال آینده شاهد نهضت عمرانی بزرگ در شهرک خاوران خواهند بود.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، دکتر محمد حسین زاده شهردار این منطقه به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه با حضور در اراضی 120 هکتاری تعاونی شماره 2 علوم پزشکی، از آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در احداث خیابان، احداث کانال و همچنین آماده سازی این اراضی بازدید میدانی نمودند.

در حاشیه این بازدید و طی جلسه ای با مدیران این تعاونی، دکتر حسین زاده با تأکید بر اجرای پروژه های در دست اقدام طبق جداول زمانبندی شده و برنامه ریزی های صورت گرفته، تعامل و همکاری تعاونی های شهرک ساز در منطقه خاوران با شهرداری منطقه9 را در پیشبرد امورات، از اهم مسائل برشمرد.


 
در این جلسه شهردار منطقه9 با بررسی مشکلات و موانع پیشرفت پروژه های عمرانی در حال اجرا، دستورات لازم را بمنظور رفع این موانع و تسریع در اجرای پروژه ها صادر کرد.

طبق دستور دکتر حسین زاده مقرر گردید در راستای نظارت عالیه بر اجرای پروژه های آماده سازی و توسعه همه جانبه شهرک خاوران،گذرها و خیابان اصلی اراضی 120 هکتاری، حداکثر تا پایان خرداد ماه سال 1401 مورد بهره برداری قرار گیرد.


 
همچنین با تأکید شهردار منطقه مقرر گردید در راستای هدایت آب های سطحی، کانال های احداثی در این اراضی در سریعترین زمان ممکن تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

دکتر حسین زاده با اشاره به اهمیت موضوع فضای سبز در شکل گیری بافت شهری و توسعه این فضا ها، کاشت انواع درختان و درختچه های متناسب با اقلیم منطقه را همزمان با احداث پروژه های عمرانی و زیرساختی در کاربری های تعیین شده، موجب افزایش زیباییهای بصری و ترغیب سرمایه گذاران برای استفاده از ظرفیت های ایجاد شده بمنظور سرمایه گذاری دانست و در این راستا مقرر گردید با مساعدت شهرداری منطقه9 طراحی فضای سبز و کاشت انواع درختان و درختچه های زینتی و بومی متناسب در اراضی حد شمالی آزادراه پیامبر اعظم(ص) عملیاتی شود.


 
شهردار منطقه9 در پایان این جلسه با بیان اینکه بخش عمده ای از زیرساخت های لازم جهت عمران و آبادانی خاوران در سال آینده فراهم خواهد شد تصریح کرد: شهرداری منطقه9 در سال آتی در حوزه عمرانیبا رویکردی جدید و با شتاب و انگیزه بیشتری در راستای آبادانی و توسعه متوازن این شهرک گام بر خواهد داشت و شهروندان تبریزی در سال آینده شاهد نهضت عمرانی بزرگ در سطح شهرک خاوران و سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه9 خواهند بود.


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه