دوشنبه 4 بهمن 1400 _
  امروز
دوشنبه
بهمن 1400
4
قمری:21 جمادى الثانية 1443

میلادی:24 ژانویه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 478
ماه : 12596
سال جاری : 121403
تعدا مطالب : 2502
كل : 1036807
 
تاریخ : چهارشنبه 15 دي 1400     |     کد : 2997

دکتر حسین زاده عنوان کرد ؛

اهتمام و عزم منطقه 9 نسبت به احداث سه بوستان محله ای و منطقه ای در سال 1401

دکتر محمد حسین زاده اظهار داشت : احداث 3 بوستان در دستور کار شهرداری منطقه 9 تبریز قرار گرفت.به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، دکتر حسین زاده شهردار منطقه در بازدید از محل احداث این پروژه ها اظهار داشت : تامین رفاه و آسایش شهروندان از جمله وظایف مدیریت شهری است  و باید در این راستا اقدامات علمی و عملی متنوعی انجام گردد که احداث پارک خانواده، مسافر و کودک در شهرک خاوران به نوبه خود خواهد توانست در تامین بخشی از این نیازهای شهروندی نقش موثری داشته باشد.

وی افزود : بوستانها یکی از مهمترین فضاهای ایجاد شده در سطح محلات و یا اکسیژن شهری هستند که با احداث این فضاها علاوه بر تقویت و ارتقای سرانه استاندارد فضاهای سبز شهری، بستری برای شکل گیری فعالیتهای مشارکتی ، فرهنگی ، اجتماعی و تفریحی فراهم می شود.
شهردار منطقه 9  گفت: احداث پروژه های مختلف براساس نیازهای شهر و پیش بینی خدمات مختلف رفاهی و تفریحی با کاربری های تعریف شده در شهرک خاوران باعث خواهد شد که مسافرین و شهروندان بتوانند از فضاهای ایجاد شده بیشترین بهره را جهت گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده داشته باشند.

دکتر حسین زاده با تاکید برنقش فضاهای سبز شهری در تقویت روحیه و نشاط خانواده‌ها تصریح کرد: برای احداث بوستان های خانواده ، مسافر و کودک و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته  بالغ بر 6 هکتار فضا در نظر گرفته شده که در سال 1401 شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه ها خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه رشد زندگی شهری و توسعه آپارتمان نشینی لزوم توسعه بوستان ها را ضروری می سازد خاطر نشان ساخت: به دلیل موقعیت جغرافیایی در شهرک خاوران ، یکی از اهداف اصلی ما در این شهرک ایجاد زیرساخت ها و فضاهای مطلوب شهری جهت استفاده همشهریان عزیز از این آب و هوا و امکانات فراهم شده در بوستان ها می باشد.

گفتنی است شهرداری منطقه 9 تلاش دارد در هر بوستان به تناسب عنوان خود امکانات ویژه و منحصر بفردی برای استفاده گروه های مختلف سنی فراهم نماید .


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه