دوشنبه 4 بهمن 1400 _
  امروز
دوشنبه
بهمن 1400
4
قمری:21 جمادى الثانية 1443

میلادی:24 ژانویه 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 478
ماه : 12596
سال جاری : 121403
تعدا مطالب : 2502
كل : 1036807
 
تاریخ : سه شنبه 14 دي 1400     |     کد : 2996

شهردار منطقه9 عنوان کرد:

مهمترین رسالت شهرداری منطقه9، نظارت بر اجرای اصولی شهرک سازی خاوران

دکتر حسین زاده عنوان کرد: شهرداری منطقه9 در راستای شکل گیری بافت شهری در این شهرک جدید همراه و همیار تعاونی های مسکن منطقه بوده و مساعدت های لازم را درچارچوب ضوابط اعمال خواهد نمود.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، دکتر محمد حسین زاده شهردار این منطقه به همراه جمعی از معاونین منطقه و همچنین نمایندگان تعاونی های مسکن فعال در امر شهرک سازی خاوران، از اراضی این تعاونی ها بازدیدو در همین راستا به منظور بررسی مشکلات مطرح شده چندین جلسه برگزارگردید.

دکتر حسین زاده شهردار منطقه در این بازدیدها و جلسات با اشاره به لزوم رعایت ضوابط و قواعد شهرسازی و عمرانی توسط تعاونی های مسکن فعال در شهرک خاوران اظهار داشت: عملیات شهرک سازی در اراضی قابل توجهی از شهرک خاوران به عهده تعاونی های مسکن محول گردیده که بر این اساس، شهرداری منطقه9 در راستای شکل گیری بافت شهری در این شهرک جدید همراه تعاونی های مسکن بوده و مساعدت های لازم را درچارچوب ضوابط اعمال نموده و می نماید.

شهردار منطقه9 با بیان اینکه نظارت بر امر شهرک سازی تا کنون در کلانشهر تبریز بر عهده وزارت مسکن و شهرسازی بوده و این امر در شهرک خاوران بر عهده شهرداری تبریز است افزود: از اهم وظایف شهرداری منطقه9 بعنوان دستگاه ناظر عالیه در شکل گیری بافت شهری در خاوران، نظارت بر روند اجرای شهرک سازی این تعاونی های شهرک ساز بر اساس اصول و ضوابط شهرسازی و عمرانی است تا از بروز مشکلات آتی در شهرک خاوران و تخلفات احتمالی ممانعت نماید.


 
دکتر حسین زاده تصریح کرد: در حال حاضر ناظرین مقیم شهرداری منطقه9 در محل اجرای فعالیت های این تعاونی ها استقرار یافته تا با رصد دقیق عملکرد های فنی و عمرانی بر اساس نقشه های اجرائی مصوب، نظارت داشته باشند و در صورتی که به تخلفی برخورد نماید، اقدامات لازم را با ارائه دلایل و مستندات، جهت صدور دستور اصلاح و یا ممانعت از ادامه کار تا زمان رفع تخلف، به مراجع ذیربط منعکس نماید.

شهردار منطقه9 در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت تعاونی های شهرک ساز در اراضی شهرک خاوران که دامنه وسیعی از این شهرک جدیدالاحداث را به خود اختصاص داده، ضروری است شهرداری منطقه9 از همین ابتدای امر اقدامات لازم را بمنظور ممانعت و جلوگیری از تخلفات احتمالی عملی نماید، تا درآتیه، این شهرک در حوزه مدیریت شهری دچار مشکل و نقصان نشود.


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه