جمعه 28 مرداد 1401 _
  امروز
جمعه
مرداد 1401
28
قمری:21 محرم 1444

میلادی:19 اوت 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 296
ماه : 10905
سال جاری : 136527
تعدا مطالب : 2795
كل : 1037885
 
تاریخ : چهارشنبه 8 دي 1400     |     کد : 2990

بازدید شهردار منطقه 9 از محله فتح آباد

دکتر حسین زاده شهردار منطقه به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شهرداری در بازدید از محلات فتح آباد، در جریان مشکلات اهالی محل قرار گرفت.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر حسین زاده شهردار منطقه در پی بازدید از محله فتح آباد و رصد مشکلات این محله، دستور رسیدگی سریع بر ساماندهی و رفع مشکلات مطرح شده از سوی اهالی توسط عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و معاونت فنی و عمرانی منطقه را صادر کرد.

وی در این بازدید با اشاره به اینکه فتح آباد بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری و با حذف کد روستائی، جزو محدوده ی خدماتی و یکی از محلات شهرداری منطقه9 می باشد گفت: بی شک در سایه مشارکت و همراهی اهالی، رفع مشکلات و جلب رضایت شهروندان این محله جزو اولویت های کاری این منطقه خواهد بود و تلاش خواهیم داشت بر اساس نیاز سنجی های بعمل آمده نسبت به فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای اجرای پروژه های اولویت دار در این محله اقدام گردد.


 
وی افزود: اجرای برنامه های مشخص بخش عمومی در فتح آباد، نیازمند طرح تفصیلی برای این محدوده بود که خوشبختانه این طرح بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و متعاقب حذف کد آبادی این روستا تهیه و بعد از طی مراحل قانونی به شهرداری منطقه ابلاغ شده است.

شهردارمنطقه9 خاطرنشان کرد: برای اجرای اصولی و قانونی طرح تفصیلی و با توجه به شرایط موجود فتح آباد و نیز امکان افزایش ساخت و سازهای غیر مجاز، مهمترین اولویت این شهرداری در فتح آباد، برخورد قاطع با خاطیان این عرصه می باشد که در این راستا مدیریت شهرداری منطقه9 با اتخاذ سیاست های لازم، بدنبال تشویق شهروندان برای اخذ مجوزهای قانونی جهت ساخت و ساز می باشد.


PDF چاپ چاپ
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه