دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 _
  امروز
دوشنبه
ارديبهشت 1400
20
قمری:28 رمضان 1442

میلادی:10 مه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 421
ماه : 14134
سال جاری : 1036259
تعدا مطالب : 2326
كل : 1036259
 
تاریخ : چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400     |     کد : 2815

مهندس نسیانی شهردار منطقه9:

بر اساس نیازهای موجود در شهرک خاوران، در تمامی حوزه ها بدنبال رفع مطالبه های عمومی هستیم

شهردار منطقه 9 گفت: شهرک خاوران بعنوان نماد پیشرفت نوین در حوزه های عمرانی، شهرسازی و فرهنگی کلانشهر تبریز، با همراهی شهروندان عزیز، آینده ای درخشان را تجربه خواهد کرد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار منطقه اظهار داشت: بر اساس هدف گذاریهای صورت گرفته، در سال 1400  با همراهی، همت و تلاش تمامی کارکنان و تلاشگران شهرداری منطقه9، بدنبال رفع نیازهای اساسی و مطالبه های عمومی در تمامی حوزه ها خواهیم بود.

مهندس نسیانی با اشاره به رویکرد عمرانی شهرداری منطقه 9 گفت: با تمرکز بر پروژه های عمرانی و خدماتی در دست اقدام، بخشی از نیازهای عمده ی این شهرک جهت بسترسازی و فراهم ساختن ظرفیت های لازم مرتفع خواهد شد.

وی افزود: توجه و اهتمام ویژه به درآمدزائی پایدار از اولویت های مدیریتی در این منطقه می باشد؛ بر این اساس شهرداری منطقه9 با بررسی مهم ترین شیوه ها و روش های درآمدزائی پایدار، و باز تعریف نقش و جایگاه مردم در اداره ی امور شهری، می کوشد تا با مشارکت شهروندان، خدمات شهری را در تمامی حوزه ها، از نظر کمی و کیفی ارتقاء و توسعه دهد.

شهردار منطقه9 با اشاره به چشم انداز آتی شهرک خاوران عنوان کرد: شهرک خاوران بعنوان نماد پیشرفت نوین در حوزه های عمرانی، شهرسازی و فرهنگی کلانشهر تبریز، با همراهی شهروندان عزیز، آینده ای درخشان را تجربه خواهد کرد و در این بین، ورود فعالان حوزه ی عمران، مسکن و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در امر ساخت و ساز، زمان رسیدن به این تجربه ی لذت بخش را به حداقل خواهد رساند.

مهندس نسیانی با اشاره به بهره برداری از کریدور شمال – جنوب خاوران تصریح کرد: د ر راستای تکمیل شبکه های ارتباطی شهرک خاوران، اتمام عملیات اجرایی پروژه کریدور شمال - جنوب این شهرک (اتصال اتوبان پیامبر اعظم (ص) به بلوار شهدای غواص) توسط شهرداری منطقه9 با جدیت تمام دنبال می شود  که امیدواریم طی روزهای آتی شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ شهری باشیم.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اتمام عملیات عمرانی سایر پروژه های در دست اقدام ابراز داشت: تکمیل سایت بحران شهرک خاوران که به نوبه خود جزو پروژه های ضروری و اولویت دار این منطقه است در مرحله پایانی و تکمیل عملیات عمرانی بوده که انشالله در نیمه اول سال جاری شاهد بهره برداری از این پروژه مهم و حیاتی در شرق تبریز خواهیم بود.


PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه