پنجشنبه 7 اسفند 1399 _
  امروز
پنجشنبه
اسفند 1399
7
قمری:13 رجب 1442

میلادی:25 فوریه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 374
ماه : 13425
سال جاری : 1035846
تعدا مطالب : 2262
كل : 1035846
 
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399     |     کد : 2749

تالیف کتاب طرحهای کالبدی و برنامه ریزی شهری راهبردی توسط همکار منطقه 9

کتاب طرحهای کالبدی و برنامه ریزی شهری راهبردی با تاکید بر کلانشهر تبریز توسط مهندس یحیی بهبودی از کارکنان شهرداری منطقه 9 تبریز تالیف، چاپ و انتشار یافته است.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، در این کتاب به ضرورت، ماهیت، پیشینه و تجارب برنامه ریزی و فرایند تهیه برنامه ریزی شهری در ایران و ارزیابی مولفه ها و طرحهای کالبدی و راهبردی توسعه شهر تبریز پرداخت شده، ضمن آسیب شناسی و بررسی مشکلات و چالشهای طرحهای توسعه شهری، از منظر و رویکرد برنامه ریزی ساختاری - راهبردی نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.
گفتنی است در فصول بعدی و انتهای این کتاب فرایند تهیه و اجرای ساختار طرحهای توسعه شهری با مدلهای مختلف برنامه ریزی راهبردی شهری بررسی و ارزیابی گردیده و زمینه ها و مسائل اساسی فضای شهری، شرایط استقرار و اجرای طرحهای توسعه شهری در پنج دسته مطالعات طبیعی، کالبدی – زیر ساختی، اجتماعی – فرهنگی، اقتصادی و مدیریتی، در محیط شهری کلانشهر تبریز مورد شناسایی، ارزیابی و تحلیل صورت گرفته است.
لازم به ذکر است این کتاب به همت مهندس یحیی بهبودی مدیر مشارکت و سرمایه گذاری شهرداری منطقه 9 در تیراژ پانصد جلد، با دویست و بیست صفحه در زمستان 1399 تالیف و به چاپ رسیده است.
مخاطبان و مطالعه کنندگان اصلی این کتاب، دانشجویان، پژوهشگران شهری، کارشناسان، مسئولان، مدیران شهری و عموم علاقمندان حوزه مدیریت شهری که اغلب درگیر کارهای اجرایی شهری هستند می باشد.


PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه