پنجشنبه 7 اسفند 1399 _
  امروز
پنجشنبه
اسفند 1399
7
قمری:13 رجب 1442

میلادی:25 فوریه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 374
ماه : 13425
سال جاری : 1035846
تعدا مطالب : 2262
كل : 1035846
 
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399     |     کد : 2747

مهندس نسیانی شهردار منطقه9:

خدمات محله ای و تلاش بی وقفه معاونت خدمات شهری منطقه9

خدمات محله ای در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 تبریز با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و اجرائی این منطقه با سرعت و جدیت استمرار دارد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه با بیان اینکه حوزه ی خدمات شهری بی وقفه در حال تلاش است گفت: نظافت محیط شهری، ایجاد محیط سالم و به تبع آن کسب رضایت شهروندان و همچنین بهره مندی از خدمات شهری حداکثری، جزو رسالت ها و اهداف معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه می باشد و بدین منظور، برنامه های روزانه و منظم این معاونت در اجرای خدمات محله ای، با تلاش شبانه روزی تلاشگران این حوزه استمرار دارد.

وی با اشاره به گستره ی وظایف معاونت های خدمات شهری تصریح کرد: معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه، با بسیج اکیپ های مختلف، درصدد ارتقای کیفی خدمات و اجرای منظم و بهینه ی فعالیت های خدماتی در سطح حوزه ی استحفاظی شهرداری منطقه9 می باشد.


 
مهندس نسیانی افزود: به دلیل ارتباط مستقیم فعالیت های شبانه روزی نیروهای معاونت های خدمات شهری با شهروندان، هر گونه کاستی در ارایه خدمات در رضایت عمومی همشهریان تاثیر داشته، لذا عوامل زحمتکش این حوزه با ایثار و همتی مضاعف به انجام وظایف خود می پردازند که جا دارد از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.

گفتنی است: زیباسازی سطح حوزه با رنگ آمیزی جداول و تابلوها ی ترافیکی، لکه گیری و آسفالت معابر، ساماندهی و ترمیم کف سازیهای معابر، نخاله برداری و تسطیح زمین های بایر، ساماندهی روشنائی معابر و پارک ها، شستشو و گندزدائی باکس های زباله، اصلاح و ساماندهی پل های عابر، حذف زوائد بصری، رفت و روب روزانه و ... از اهم اقدامات تلاشگران خدوم و زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه است.


PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه