پنجشنبه 7 اسفند 1399 _
  امروز
پنجشنبه
اسفند 1399
7
قمری:13 رجب 1442

میلادی:25 فوریه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 374
ماه : 13425
سال جاری : 1035846
تعدا مطالب : 2262
كل : 1035846
 
تاریخ : شنبه 20 دي 1399     |     کد : 2717

شهردار تبریز طرح کرد:

تدوام حمایت‌های مدیریت شهری تبریز از احداث بیمارستان کودکان مردانی‌آذر

شهردار تبریز گفت: مدیریت شهری تبریز همچنان از احداث بیمارستان کودکان مردانی‌آذر در شهرک خاوران حمایت کرده و تا حد توان در کنار بانی احداث این مجموعه است.


 
به گزارش شهریار، ایرج‌شهین‌باهر ظهر امروز در بازدید از بیمارستان کودکان زهرا مردانی‌آذر اظهار داشت: پروژه بیمارستان کودکان زهرا مردانی ‌آذر در کل ایران بی‌نظیر بوده است و مجموعه ای برای درمان تمامی بیماری‌های کودکان است که علاوه بر شمال‌غرب کشور، کشورها ی مجاور همسایه را نیز می تواند تحت پوشش قرار دهد.

او افزود: افتخار می کنیم درشهری زندگی کرده و مسئولیت داریم که بزرگمردانی چون حاج آقا مردانی ‌آذر، تمام زندگی خود را با عشق و علاقه صرف کمک و یاری به مردم و کودکان می‌کنند.
 

 
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌های ما در قبال اقدامات خیر بزرگواری چون حاج‌آقا مردانی‌آذر که افتخار کشور هستند، ذره‌ای ناچیز است، چرا که وی از اموال و دارایی خود برای خداوند و خلق الله هزینه می‌کنند.

او با اشاره به تداوم حمایت‌های مدیریت شهری از احداث این بیمارستان اعلام کرد: شهرداری تبریز هر چه در توان دارد، برای راه‌اندازی سریع این بیمارستان به کار خواهد بست.

ایرج شهین باهر تأکید کرد: امیدواریم که با راه‌اندازی این بیمارستان شهروندان و هموطنان ما از این مرکز بهره‌مند شده و در کمترین زمان ممکن با مطلوب‌ترین خدمات، سلامتی خود را بدست آورند.
PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه