پنجشنبه 7 اسفند 1399 _
  امروز
پنجشنبه
اسفند 1399
7
قمری:13 رجب 1442

میلادی:25 فوریه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 374
ماه : 13425
سال جاری : 1035846
تعدا مطالب : 2262
كل : 1035846
 
تاریخ : يکشنبه 14 دي 1399     |     کد : 2713

دیدار مهندس نسیانی با امام جمعه جدید شهر باسمنج

شهردار منطقه9 به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود با حضور در دفتر امام جمعه شهر باسمنج، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود با حضور در دفتر امام جمعه شهر باسمنج، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمانه، حضرت حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه باسمنج با خیر مقدم به شهردار منطقه9 و هیئت همراه، این دیدارها را مایه برکت برای مسئولان در امر خدمتگزاری توصیف کرد.

امام جمعه باسمنج تعامل سازنده مدیران شهرداری شهرتبریز و باسمنج را موجب توسعه روز افزون دانست و با بیان اینکه موقعیت استراتژیک شهر باسمنج در شرق تبریز و در طول ادوار تاریخی، همواره پر اهمیت و اثرگذار بوده است، خاطر نشان کرد: شهرداری باسمنج بعنوان اولین ارگان اثر گذار در شهر باسمنج، در ادوار گذشته زحمات فراوانی را تقبل کرده  و عمران و آبادانی این شهر بر عهده آن نهاد خدمات رسان بوده است.
 
حاج آقا احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد مهندس نسیانی را در دوران تصدی شهرداری باسمنج، اقدامات ماندگار فرهنگی همچون احداث گلزار شهدای باسمنج و حمایت مادی و معنوی از قشر طبقه پایین و آسیب پذیر این شهر را از برجسته ترین نکات مدیریتی  دوران تصدی شهرداری توسط مهندس نسیانی بر شمرد.

مهندس نسیانی نیز در ادامه این دیدار با تبریک انتصاب حجت الاسلام احمدی به سمت امام جمعه جدید شهر باسمنج، اظهارات امام جمعه باسمنج را مایه دلگرمی در انجام وظایف دانست.

گفتنی است در پایان این دیدار به رسم یادبود، تابلوی شهدای مدافع حرم استان توسط شهردار  منطقه9 به امام جمعه شهر باسمنج تقدیم شد.


PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه