چهارشنبه 30 مهر 1399 _
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399     |     کد : 2620

بازدید مدیران املاک شهرداری اهواز، از سامانه جامع املاک شهرک خاوران

جمعی از مدیران شهرداری اهواز با حضور در شهرداری منطقه 9 از نزدیک در جریان مراحل اجرایی سامانه جامع املاک شهرک خاوران قرار گرفتند.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، در این بازدید مهندس سید مهدی هاشمی مدیر املاک شهرداری منطقه با اشاره به اینکه  بانک جامع و هوشمند املاک شهرک خاوران در جهت ارتقاء شفافیت، هوشمندسازی و مدیریت مکان محور املاک و عوارض شهری  این شهرک در حال اجراست، گزارش جامعی از نحوه گردآوری و تدوین اطلاعات مورد نیاز در این سامانه را ارایه کرد.

لازم به ذکر است: راه اندازی سامانه جامع املاک شهرک خاوران بخشی از برنامه شهرداری برای ساماندهی املاک و مستغلات و ممانعت از سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو است.
 

 
گفتنی است تهیه ی بانک اطلاعات املاک شهرک خاوران و نیز راه اندازی سیستم مدیریت مکان محور املاک و عوارض شهری، یکی از اسباب لازم برای هوشمندسازی شهرک خاوران محقق شده و با جمع بندی موضوعی، زمینه برای بهره برداری عموم مردم و مدیران شهری از این سامانه برای رفع نیازهای خود فراهم خواهد شد.

شهرداری منطقه 9 اولین منطقه در بین مناطق شهری در راه اندازی این سیستم بوده و تا کنون بر اساس بررسی های بعمل آمده و نشست های صورت گرفته عملکرد مطلوبی در این زمینه داشته است.


PDF چاپ چاپ
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه