چهارشنبه 30 مهر 1399 _
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399     |     کد : 2420

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه9 اعلام کرد:

تداوم طرح پایش سلامت دوره ای کارکنان شهرداری منطقه9

در ادامه طرح پایش سلامت دوره ای کارکنان شهرداری منطقه 9 تبریز، همکاران ستادی این شهرداری غربالگری سلامت شدند.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس آقاجان معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه9 با اعلام این خبر گفت: از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا، شهرداری منطقه  با رعایت تمامی بخشنامه های صادره از طرف سازمان بهداشت، تلاش داشته با فراهم نمودن امکانات لازم ضریب ابتلا کارکنان و مراجعه کنندگان به منطقه را در حد پایین نگه دارد.

وی افزود: در این همین راستا تست تب سنجی به صورت روزانه از کلیه کارکنان و مراجعه کنندگان منطقه صورت گرفته و در کنار آن توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده از دیگر اقدمات مربوطه محسوب می شود.


 
معاون مالی و اقتصادی منطقه اظهار داشت: طرح غربالگری سلامت و آزمایشات ادواری ، با هدف شناسائی ناقلین ویروس کرونا، و با همکاری اداره ی کل سلامت شهرداری تبریز، در بین کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه9 تبریز انجام گرفت که در ادامه تمامی کارکنان ستادی این شهرداری نیز در این طرح شرکت کردند.

وی  با اشاره به اجرای دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی، و فراهم ساختن بسترهای لازم جهت اجرای فاصله گذاری هوشمند در این منطقه گفت: اقدامات پیشگیرانه و تلاشهای ارزنده ای توسط این شهرداری  بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح حوزه اجرا شده و همچنان تلاش می شود تا با شناسائی افراد و همکاران ناقل این بیماری مهلک، و یا افراد دارای بیماری زمینه ای، آنان را در مسیر صحیح درمان قرار دهد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه