پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399     |     کد : 2416

اتمام عملیات دیوار سنگی ضلع شمالی تفرجگاه ائل باغی (حاشیه ی اتوبان شهید کسائی)

با هدف پایدار سازی دیواره های ترانشه ضلع شمالی تفرجگاه ایل باغی عملیات احداث دیوار سنگی این ضلع به طول 110 متر به اتمام رسید.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، سیروس قرا چورلو معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای تصمیمات اتخاذ شده ی مدیریت شهرداری منطقه9 در خصوص زیباسازی پیرامون تفرجگاه ائل باغی، با تلاش پیمانکاران عمرانی منطقه، ضلع شمالی تفرجگاه ائل باغی (ترانشه ی اتوبان شهید کسائی) تکمیل و پایدار سازی گردید.

وی افزود : طی بازدید میدانی صورت گرفته از این محل مقرر گردیده بمنظور زیباسازی ضلع شمالی این تفرجگاه (ترانشه ی حاشیه ی اتوبان شهید کسائی)، شهرداری منطقه9 با مشارکت شرکت خانه سازی پیش ساخته ی آذربایجان، نسبت به تهیه و نصب فلاور باکس های جدید و گلکاری در محدوده ی ذکر شده اقدام نماید.

قراچور لو تصریح کرد: با احداث و تکمیل این ترانشه بطول 110 متر و اتصال آن به فلاورباکس های تعبیه شده، نابسامانیهای این محدوده  از نظر بصری مرتفع گردیده است.

گفتنی است تفرجگاه کوهستانی ائل باغی، بعنوان بزرگترین پارک خانواده در شرق تبریز بوده و ظرفیتی منحصر بفرد برای گذران اوقات فراغت خانواده ها و مسافران و گردشگران می باشد.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه