پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : سه شنبه 23 ارديبهشت 1399     |     کد : 2412

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه9 اعلام کرد:

طرح پایش سلامت دوره ای کارکنان خدماتی شهرداری منطقه9

کارکنان خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه9 با هدف جلوگیری از اپیدمی بیماری کرونا، غربالگری سلامت شدند


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس آقاجان معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه9 اظهار داشت: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و اطمینان و صیانت از سلامتی پرسنل خدوم شهرداری این منطقه، کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه9 غربالگری سلامت شدند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه9 افزود: طرح غربالگری سلامت و آزمایشات ادواری ، با هدف شناسائی ناقلین ویروس کرونا، و با همکاری اداره ی کل سلامت شهرداری تبریز، در بین کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه9 اجرا می شود.

 

مهندس آقاجان خاطر نشان کرد: با توجه به ارائه ی خدمات شهری در شرایط کرونائی توسط تلاشگران معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه، و ضرورت آزمایشات ادواری و پایش سلامت این کارگران عزیز، غربالگری دوره ای کارکنان خدماتی در دستور کار امور سلامت منطقه قرار دارد.

معاون مالی و اقتصادی منطقه در پایان تصریح کرد:  شهرداری منطقه9 با اجرای دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی، و فراهم ساختن بسترهای لازم جهت اجرای فاصله گذاری هوشمند، اقدامات پیشگیرانه و تلاشهای ارزنده ای را بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح حوزه اجرا کرده است و می کوشد تا با شناسائی افراد و همکاران ناقل این بیماری مهلک، و یا افراد دارای بیماری زمینه ای، آنان را در مسیر صحیح درمان قرار دهد.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه