پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : سه شنبه 12 فروردين 1399     |     کد : 2357

مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز؛

آئین کهن روز طبیعت، امسال متفاوت از سالهای گذشته

بمنظور حفظ سلامتی شهروندان، تمامی پارک ها، تفرجگاه ها و بوستانهای سطح منطقه در روز 13 فروردین همچنان تعطیل می باشد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و خطر افزایش آمار ابتلایان، تمامی پارک ها، تفرجگاه ها و بوستانهای سطح منطقه بمنظور حفظ سلامتی شهروندان در روز 13 فروردین نیز همچنان تعطیل بوده و آئین کهن روز طبیعت امسال، متفاوت از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

مهندس نسیانی افزود: این اقدام در راستای عمل به دستور العمل های صادره ملی و استانی صورت گرفته و به مدد الهی با فروکش کردن آثار این بیماری، تمامی اماکن تفریحی منطقه، همچون گذشته میزبان شهروندان گرامی برای سپری کردن اوقات فراغت خواهد بود.

شهردار منطقه9 در بخش دیگری از سخنان خود ضمن دعوت از مردم جهت ماندن در خانه خاطر نشان کرد: توجه به توصیه های بهداشتی، رعایت بهداشت فردی و عمومی، عدم حضور در تجمعات، خودداری از ترددهای غیر ضروری و رعایت فاصله ی اجتماعی، تنها راه نجات از این بحران فراگیر و جهانی می باشد.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد مردم فهیم تبریزهمچون گذشته بار دیگر با نشان دادن فرهنگ اجتماعی خود، کادر درمان و خادمین خود را در خط مقدم مبارزه با بحران ویروس کرونا یاری نمایند.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه