پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399     |     کد : 2355

پیام تبریک شهردار منطقه9بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 تبریز با صدور پیامی فرارسیدن میلاد سرداران کربلا را تبریک گفت

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه، با صدور پیامی سوم شعبان ولادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار ، چهارم شعبان سالروز میلاد حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام و روز جانباز و پنجم شعبان ولادت حضرت سید الساجدین علیه السلام را تبریک گفت.
در بخشی از این پیام آمده است:
میلاد حسین و سوم شعبان است
خورشید امامت از افق تابان است
ای کشور ما ببال برخود که حسین
داماد عزیز ملت ایران است

ماه معظم شعبان و اعیاد این ماه پر برکت فرصت مغتنمی است تا از آموزه ها، رشادت ها و فداکاریهای پاسداران و جانبازان سرافراز میهن در دفاع از کیان، شرف و ناموس این کشور و این ملت تقدیر نمائیم.
سبزپوشان سرفراز ایران اسلامی با تأسی از اسوه ی آزادگی و حریت و با تبعیت از سیره ی نورانی اهل بیت علیهم السلام، همواره آرامش و امنیت را برای مردم این سرزمین به ارمغان آورده اند.
درس مبارزه، آزادگی و ایثار پاسداران وجانبازان در طول عمر پر افتخار انقلاب اسلامی، سرمنشأ حرکت عظیمی گردیده که امروز در جامعه شاهد آن هستیم و جوانان غیور این مرز و بوم در میدان نبردی دیگر و با شرایط اقتصادی و تحریمی دشوار، با همدلی و همزبانی در خط مقدم مبارزه با بیماری فراگیر ویروس کرونا هستند و با ایثار و فداکاری، نجات همنوعان و هموطنان خود را از هر امر دیگری مقدم می پندارند.
از مدافعان وطن تا مدافعان حرم و امروز سربازان سفیدپوش مدافعان سلامت ایرانیان، همگی ایثار، از خود گذشتگی، استقامت وصبوری را به شایستگی تفسیر کرده اند و در مسیر سرافرازی و سربلندی قدم بر داشته اند.
به نوبه ی خود ولادت با سعادت سرداران کربلا را خدمت تمامی محبین اهل بیت علیهم السلام تبریک می گویم و از تلاشها و زحمات پزشکان،پرستاران و سایرنیروهای مردمی و بسیجی در سنگر مبارزه با بیماری کرونا، کمال تشکر را دارم و از خداوند سبحان می خواهم به یمن میلاد سرداران کربلا، سلامتی  و عافیت را به جامعه ی بشری برگرداند.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه