پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399     |     کد : 2352

شهردار منطقه ۹ تبریز خبر داد؛

تداوم عملیات ضدعفونی محلات ، اماکن عمومی و پر تردد توسط شهرداری منطقه 9 تبریز

در راستای مقابله با ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شهروندان ، اماکن عمومی و معابر شهری و روستایی واقع در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 تبریز، شستشو،ضدعفونی و گندزدائی می شوند.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان و طبق دستور اکید شهردار کلانشهر تبریز در جهت مقابله با ویروس کرونا، شهرداری منطقه  بمنظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک، اقدام به ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی پر تردد سطح حوزه می نماید.

شهردار منطقه9 افزود: به همین منظور و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی معابر و محلات شهری و روستایی واقع در حوزه این شهرداری ضدعفونی می شود .
 

 
وی تصریح کرد : همچنین فضاها و اماکن عمومی از جمله،پمپ بنزین ها ،ساختمان ها و مراکز اداری و خدماتی، پارک ها و مراکز تفریحی، ایستگاه های اتوبوس، ورودی مساجد، باکس های زباله و ... را در سطح منطقه بصورت گسترده توسط همکاران معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ضدعفونی می شود.

به گفته ی مهندس نسیانی، عملیات گسترده ی ضدعفونی اماکن عمومی تا عادی شده وضعیت بهداشت و رفع نگرانی مردم عزیز استمرار خواهد داشت.نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه