پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399     |     کد : 2351

با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفت:

تعطیلی تفرجگاه ایل باغی و بوستان های سطح حوزه ی شهرداری منطقه9

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا بوستانها و تفرجگاه های واقع در حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز تعطیل شد.


(نمونه اطلاعیه نصب شده در ورودی بوستان های منطقه ۹ تبریز)
​​​​​​
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم، از تعطیلی بوستانها و تفرجگاه های این منطقه تا اطلاع ثانوی خبر داد.

شهردار منطقه9 افزود: با هدف جلوگیری از ازدحام جمعیت و همچنین کنترل و مقابله با ویروس کرونا، از پذیرش شهروندان در بوستانها، پارک ها و تفرجگاه های سطح حوزه خودداری بعمل خواهد آمد و از همشهریان محترم خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی از حضور در اماکن تفریحی و گردشگری سطح منطقه به جد اجتناب نمایند.
مهندس نسیانی با بیان اینکه این محدودیت ها در راستای قطع زنجیره ی انسانی شیوع ویروس کرونا می باشد یادآور شد: در سالهای گذشته تفرجگاه ائل باغی یکی از کانونهای حضور گردشگران و مسافران نوروزی در شرق تبریز بوده که با توجه به دستور العمل های صادره، از اقامت و حضور این مسافران نیز ممانعت می شود.

شهردار منطقه9 در پایان خاطرنشان کرد: ، نگهداری و حفظ فضاهای سبز سطح حوزه با رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی، بصورت روزانه در دستور کار تلاشگران فضای سبز منطقه قرار دارد تا به حول و قوه ی الهی در ایام پساکرونا، این فضاهای مفرح و شاد، به شایستگی، پذیرای شهروندان و گردشگران عزیز باشند.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه