پنجشنبه 8 خرداد 1399 _
  امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : دوشنبه 4 فروردين 1399     |     کد : 2350

جهت قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا؛

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 خبرداد:

کارکنان واحدهای اداری شهرداری منطقه9 تا 15 فروردین دورکاری می کنند. البته انجام امور مربوط به تشکیل پرونده (اخذ مدارک و درخواستها) در معاونت شهرسازی و معماری با حضور حداقلی همکاران امکان پذیر خواهد بود؛ لکن پاسخ به درخواستهای ارائه شده پس از تاریخ مذکور و با اطلاع رسانی قبلی صورت خواهد گرفت.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه با بیان این مطلب اظهار داشت: بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا و لزوم حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان، انجام امور و فعالیت های اداری کلیه ی بخش های شهرداری منطقه9 کلانشهر تبریز، تا مورخ 99/1/15 بصورت دورکاری انجام خواهد شد.

شهردار منطقه9 خاطرنشان کرد: البته انجام امور مربوط به تشکیل پرونده (اخذ مدارک و درخواستها) در معاونت شهرسازی و معماری با حضور حداقلی همکاران امکان پذیر خواهد بود؛ لکن پاسخ به درخواستهای ارائه شده پس از تاریخ مذکور و با اطلاع رسانی قبلی صورت خواهد گرفت.

مهندس نسیانی در پایان سخنان خود افزود: کاهش ازدحام در بخش های اداری و نیز کاهش جمعیت شاغل در شهرداری از دلایل این تصمیم می باشد که امیدواریم هرچه زودتر شاهد قطع زنجیره ی انتقال ویروس کرونا و بازگشت سلامت روحی و جسمی به زندگی مردم باشیم.

به گفته ی شهردار منطقه9، انجام برخی امور نیاز به حضور در شهرداری نداشته و شهروندان محترم می توانند از طریق فضای مجازی و بسترهای فراهم شده بصورت غیر حضوری نسبت به آنها اقدام نمایند.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه