چهارشنبه 30 مهر 1399 _
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398     |     کد : 2342

پیام شهردار منطقه9 بمناسبت فرا رسیدن سال جدید

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 با صدور پیامی فرارسیدن سال نو شمسی را تبریک گفت.

 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه، در آستانه ی سال جدید، پیامی بشرح ذیل صادر کرد:
 
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

اکنون که زمستان  رخت بر می بندد و بهار طبیعت کم کم فرا می رسد اینجانب به نوبه ی  خود با تبریک پیشاپیش سال نوی شمسی و آرزوی سلامتی و شادکامی برای همه ی هم میهنان عزیز، از تک تک بزرگواران می خواهم در این نوروز باستانی با رعایت نکات بهداشتی و حضور در خانه، سین سلامتی سفره ی هفت سین خود و دیگران را به مخاطره نیندازند.

شیوع ویروس کرونا و ابتلای شماری از هموطنان عزیز به این ویروس باعث اندوه و نگرانی مردم عزیزمان شده، اما در کنار این آلام ، همت، ایثار و اراده ی عمومی در کمک و یاری به همنوعان، جلوه های ماندگاری را در صفحات تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم به یادگار خواهد گذاشت.

حماسه هائی که پزشکان، پرستاران وکادر درمانی کشور از یک طرف و نیروهای مردمی،خدماتی و امدادرسان از طرف دیگر، برای مبارزه با ویروس کرونا در سراسر ایران اسلامی آفریده اند به معنای واقعی کلمه ستودنی است.

به یقین نوروز99 متفاوت تر از نوروزهای قبلی خواهد بود تا قدر داشته هایمان را بیشتر بدانیم؛ قدر نعمت هائی که به آنها عادت کرده بودیم، نعمت سلامتی و امنیت را  در نوروز 99 بر تمامی مردمان ایران زمین وظیفه است تا بار دیگر با نشان دادن فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی خود، که همانا حفظ امید، عزت، سلامتی و شادکامی عمومی است، یاریگر پیشگامان سلامت کشور بوده و با ماندن در خانه، زنجیره ی این بیماری مهلک و خطرناک را قطع نمایند.


PDF چاپ چاپ
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه