چهارشنبه 30 مهر 1399 _
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398     |     کد : 2297

دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشوردر بازدید از شهرک خاوران:

احداث مجموعه ی فاخر مرکز همایش های بین المللی، ضرورتی برای آینده ی عمرانی و فرهنگی کلانشهر تبریز

معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور به همراه هیئت همراه از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک خاوران بازدید کرد


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها، با همراهی مهندس رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، دکتر علیخانی مدیرکل امور شهری و روستائی استانداری آذربایجان شرقی و دکتر ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک خاوران بازدید کرد.

در این بازدید  دکتر جمالی و هیئت همراه با حضور در مرکز همایش های بین المللی تبریز، احداث این مجموعه ی فاخر را ضرورتی برای کلانشهر تبریز دانست.

در ادامه ی این بازدید مهندس نسیانی شهردار منطقه9 تبریز با ابراز خرسندی از حضور معاون وزیر کشور در شهرک خاوران، گزارشی مبسوط از روند اجرای پروژه های  عمرانی و خدماتی در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 به حاضرین ارائه داد.


 
مهندس نسیانی اظهار داشت: شهرداری منطقه9 با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در صدد فراهم ساختن زیرساخت های لازم در راستای جمعیت پذیری شهرک خاوران می باشد و در سال جاری این منطقه با افزایش 256 درصدی صدور پروانه های ساخت، و افزایش293 درصدی سطح زیربنا، شاهد استقبال شهروندان از ساخت و سازها در این منطقه می باشد.

مهندس نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود از کسب رتبه ی نخست شهرداری منطقه9 در تحقق بودجه ی درآمدی از اول سال جاری تا کنون در بین مناطق 10 گانه ی شهرداری تبریز خبر داد و گفت: این موفقیت با تلاش جمیع همکاران منطقه محقق شده است و امید است با همت مضاعف کارکنان منطقه9، این موفقیت همچنان تداوم داشته و مایه ی خیر و برکت برای منطقه و کلانشهر تبریز باشد.


 
معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور در حاشیه ی این بازدید ضمن ابراز رضایت از کسب رتبه ی نخست شهرداری منطقه9 درتحقق بودجه بین مناطق 10 گانه ی شهرداری تبریز و اقدامات انجام شده، در جریان مسائل و مشکلات پروژه های این منطقه قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این بازدید، دکتر جمالی نژاد و هیئت همراه با حضور در کافه کتاب شهرداری منطقه9 بعنوان اولین کافه کتاب شهرداری کلانشهر تبریز، از ابتکار و اهتمام  ویژه ی مدیریت شهرداری منطقه9 در توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.


PDF چاپ چاپ
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه