يکشنبه 9 آذر 1399 _
  امروز
يکشنبه
آذر 1399
9
قمری:14 ربيع الثاني 1442

میلادی:29 نوامبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398     |     کد : 2292

ما بر آن عهد که بستیم... هستیم

حضور شهردار و بسیجیان شهرداری منطقه 9 تبریز در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه

همزمان با یوم ا... 22 بهمن و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مدیران و کارکنان شهرداری منطقه9، همصدا با مردم انقلابی و ولائی، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه به همراه جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان شهرداری منطقه9، در راهپیمائی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، مهندس نسیانی شهردار منطقه9 در حاشیه ی این مراسم اظهار داشت: با وجود بارش شدید و برودت هوا، کارکنان و بسیجیان شهرداری منطقه9، با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری، آمده اند تا با حضور پر رنگ، پر شور و حداکثری خود، بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل و شهدای انقلاب تجدید بیعت کنند. 
مهندس نسیانی با تقدیر از کارکنان حاضر در راهپیمائی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پس از چهل و یک سال از انقلاب اسلامی، شکوفائی این درخت پر ثمر به برکت خون شهیدان گلگون کفن همچنان تداوم دارد و مفتخریم که  با حضور حماسی مردم قدرشناس، عزت، قدرت و اراده ی خود را بار دیگر در برابر دشمنان قسم خورده ی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتیم.

شهردار منطقه9 در پایان خاطر نشان کرد: تلاقی اربعین شهادت سردار دلها و سید الشهداء مقاومت، سردار سپهبد قاسم سلیمانی با سالگرد پیروزی انقلاب، پیام آور لبیک مردم انقلابی ایران به آرمانهای مقاومت و امنیت بوده و همچنین خواست عمومی برای انتقام سخت ازجنایتکاران و بانیان ترور سردار شهید و همرزمان وی است.

مهندس نسیانی افزود: بی تردید راه امام و شهدا همچون گذشته با فرامین رهبری معظم انقلاب ادامه خواهد داشت و  رشد و پیشرفت ایران اسلامی روز به روز در مقابل جهانیان جلوه خواهد نمود.
 
عکس: اکبر خوش انجام


PDF چاپ چاپ
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه