چهارشنبه 30 مهر 1399 _
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398     |     کد : 2287

شهردار منطقه 9 خبر داد:

توزیع بیش از 14380تن آسفالت اساسی در حوزه شهرداری منطقه 9 تبریز

نسیانی شهردار منطقه9 تبریز از توزیع بیش از 14380 تن آسفالت در حوزه این شهرداری در 10 ماهه سال جاری خبر داد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در 10 ماهه سال جاری به همت معاونت فنی و عمرانی منطقه 14380 از معابر اصلی و فرعی سطح منطقه زیرسازی و آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری شده است.

شهردار منطقه با اشاره به اهداف اجرای این پروژه اظهار داشت: هدف از آسفالت ریزی معابر شهری تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایت مندی مردم می باشد.

مهندس نسیانی افزود: در کنار اجرای چندین پروژه بزرگ شهری بحث ساماندهی و بهسازی معابر از جمله اولویت های کاری این شهرداری است که معاونت های فنی و عمرانی و خدمات شهری و اجرایی منطقه تلاش دارند در حیطه وظایف خود در این راستا فعالیت های مناسبی انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: نگهداری، ترمیم بموقع و سریع آسفالت، مانع از تحمیل هزینه های مجدد در بسیاری از موارد به شهرداری است و در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، نسبت به ترمیم بموقع نوارهای حفاری، لکه گیری و مرمت روکش آسفالت معابر اصلی و شریانی، در سطح حوزه ی شهرداری منطقه 9 تبریز اقدامات عاجل صورت می پذیرد.


PDF چاپ چاپ
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه