شنبه 3 اسفند 1398 _
  امروز
شنبه
اسفند 1398
3
قمری:28 جمادى الثانية 1441

میلادی:22 فوریه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398     |     کد : 2148

اجرای طرح پاییزه(گوزل تبریزیم) در حوزه شهرداری منطقه 9 تبریز

طرح پاییزه "گوزل تبریزیم" در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 از 10 مهر تا 10 آبان ماه به مدت یک ماه همزمان با سایر مناطق اجرا می شود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹، مهندس نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح پاییزه گوزل تبریزیم با هدف ارتقاء کمیت و کیفیت فضای سبز شهری و نیز کسب رضایت حداکثری شهروندان، در این شهرداری همانند سایر مناطق، توسط نیروهای خدوم، تلاشگر و زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه  و واحد فضای سبز عملیاتی می شود.

وی خاطر نشان کرد: از جمله اقدامات انجام شده در این طرح پائیزه می توان به کاشت درخت، حذف شاخه های خشک، کود دهی و تغذیه، بهبود وضعیت آب رسانی، حذف تنه جوش و پا جوش، پاکسازی ردیف کاری‌ها و انبوه کاری‌ها، ترمیم چمن کاری‌ها و کند و کوب و هوادهی و ... اشاره کرد که در این مدت کوتاه همشهریان محترم بطور بارز نمود این اقدامات را مشاهده کرده و شاهد تغییر چهره ی محل زندگی خود خواهند بود.

شهردار منطقه در پایان با بیان اینکه این طرح بمدت یک ماه و تا 10 آبان ماه ادامه خواهد داشت خاطر نشان کرد: طرح گوزل تبریزیم بعنوان طرحی که برای حفظ زیبائی های همیشگی این کلانشهر مورد نیاز است می تواند طبق زمانبندی های پیش بینی شده توسط مسئولین امر و با مشارکت مردم عزیز در کنار نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری به مرحله ی اجرا در آید.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه