شنبه 3 اسفند 1398 _
  امروز
شنبه
اسفند 1398
3
قمری:28 جمادى الثانية 1441

میلادی:22 فوریه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1398     |     کد : 2147

سردار عباسقلیزاده مدیر کل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی:

همدلی و هم افزائی عامل پیشرفت، توسعه و ثبات برای آینده ی ایران اسلامی

مسئولین و مدیرانی که با ارائه ی خدمات لازم در حوزه های مختلف، شعار ما می توانیم را همچون زمان دفاع مقدس در تمامی سطوح عملی کرده اند مایه ی افتخار برای نظام می باشند.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، سردار عباسقلیزاده مدیر کل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان در آئین بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه9، با تبریک ایام اله دفاع مقدس به مردم ولایتمدار، رزمندگان، بسیجیان و خدمت گزاران با غیرت و صدیق نظام، حضور خانواده های مکرم و معزز شهدا را در این مراسم باعث قداست و رونق مجلس دانست.

سردار عباسقلیزاده مسئولین و مدیرانی که با ارائه ی خدمات لازم در حوزه های مختلف، شعار ما می توانیم را همچون زمان دفاع مقدس در تمامی سطوح عملی کرده اند مایه ی افتخار  برای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و از این تلاشگران عرصه ی خدمتگزاری تشکر کرد.

وی با بیان اینکه با اتحاد و انسجام، در عین محرومیت و مظلومیت توانسته ایم عزت و اقتدار خود را حول محور ولایت در مقابل قدرت های استکباری شرق و غرب حفظ نمائیم اظهار داشت: در عصر امروز مدیریت حزب الهی و انقلابی حافظ منافع ملت خواهد بود و عامل تفوق و برتری، اتحاد و انسجام مردم و مسئولین خواهد بود.

مدیر کل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب در حال حاضر شکننده تر از هر زمان دیگری هستند، همچنانکه در سالهای اخیر، هر زمان که قصد توطئه و فتنه ای را داشته اند، با عزم ملی و همت عمومی و با رهبری مقتدرانه ی رهبری انقلاب، با شکست مواجه شده اند و پیروزی نصیب ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی شده است.

وی در پایان سخنان خود با تشکر از مدیریت شهری کلانشهر تبریز و شهردار و کارکنان شهرداری منطقه9 که در اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی شهرک خاوران همت گمارده اند و زمینه را برای سکنی گزیدن مردم عزیز در این شهرک مدرن فراهم می سازند تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: همدلی و هم افزائی عامل پیشرفت، توسعه و ثبات برای آینده ی ایران اسلامی است که امیدواریم با نگاه جدید در این شهرک جدید، آبادانی این شهرک در سایه ی همدلی ها و هم افزائی ها با شتاب بیشتری گسترش یابد.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه