شنبه 3 اسفند 1398 _
  امروز
شنبه
اسفند 1398
3
قمری:28 جمادى الثانية 1441

میلادی:22 فوریه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1398     |     کد : 2146

دکتر آجودان زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز:

تحقق بیش از60 درصد از بودجه ی مصوب شورای اسلامی شهر تبریز در سال98

با همت و تلاش شبانه روزی مدیران شهری، بالای 60 درصد از بودجه ای که در سال98 برای پروژه های عمرانی و خدماتی شهر، حوزه ی فضای سبز، حوزه ی پسماند و سایر حوزه ها تصویب شده بود، محقق شده است.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر آجودان زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز در آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه9، با گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و یاد و خاطره ی شهدای جنگ تحمیلی،آرامش، آسایش و امنیت امروزی را در سایه ی جانفشانی رزمندگانی دانست که با فداکاری، ایثار و گذشت از تعلقات دنیوی، این مهم را برای ما به ارمغان آوردند.

دکتر آجودان زاده در ادامه ی سخنان خود با بیان اینکه تمرین برای پاکدستی و سلامت کاری باید همواره سرلوحه ی مدیران و مسئولین در تمامی لایه های مدیریتی باشد خاطر نشان کرد: شور و شوق وصف نشدنی مردم در اوان انقلاب اسلامی، در نتیجه ی پاکی، پاکدستی و سلامت کاری مسئولین و مدیران، و همچنین وجود فرهنگ جبهه، جنگ، ایثار و فداکاری در جامعه بود که هم اکنون نیز نبایست از این فرهنگ غنی غافل شویم.

این عضو شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات ارزنده ی شورای اسلامی کلانشهر تبریز در دوره ی پنجم، اظهار داشت: شورای پنجم در حال حاضر وارد سومین سال کاری خود شده است و این سال، به تعبیری حساس ترین سال شوراست.

 وی افزود: خوشبختانه با همت و تلاش شبانه روزی مدیران شهری، بالای 60 درصد از بودجه ای که در سال98 برای پروژه های عمرانی و خدماتی شهر، حوزه ی فضای سبز، حوزه ی پسماند و سایر حوزه ها تصویب شده بود، محقق شده است.

وی، اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در سطح شهر ازجمله پروژه های شهرداری منطقه9 را حاصل ساعت ها مطالعات کمیسیون های تخصصی شورای شهر، همکاری صمیمانه ی مدیران شهرداری و تأیید این طرح ها توسط متخصصان در حوزه های عمرانی، معماری و شهرسازی عنوان کرده و اظهار امیدواری کرد با تعامل بیش از پیش مسئولین و مدیران شهری، شاهد تحول چشمگیری در عمران و آبادانی کلانشهر تبریز باشیم.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه