شنبه 3 اسفند 1398 _
  امروز
شنبه
اسفند 1398
3
قمری:28 جمادى الثانية 1441

میلادی:22 فوریه 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1398     |     کد : 2145

کسب مقام سومی مسابقات جام شهدای بسیج توسط تیم پایگاه مقاومت شهرداری منطقه9

تیم پایگاه مقاومت شهرداری منطقه9 موفق به کسب مقام سومی مسابقات جام شهدای بسیج شد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، تیم پایگاه مقاومت این شهرداری در مسابقات فوتبال گل کوچک کارمندی (جام شهدای بسیج) توانست در بازی نهایی با پشت سر گذاشتن رقیب خود سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شود.

گفتنی است این رقابت‌ها با حضور 32 تیم از سازمان‌ها و نهادهای مختلف استان آذربایجان شرقی برگزار شد که در پایان به ترتیب تیم های پایگاه شهید توانا سازمان ورزش، اداره کل بهزیستی استان و شهرداری منطقه 9 تبریز در رده های اول تا سوم این مسابقات قرار گرفتند.


 
لازم به ذکر است تیم پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 9 به سرپرستی مهندس پتکچی یوسفی فرمانده پایگاه قمر بنی هاشم(ع) منطقه و با بازی خوب سجاد سلامی، بهمن صادقی، هادی عربشاهی، داود رضائی، نادر باقرپور توانست رقیبان خود در این مسابقات را پشت سر گذاشته و در نهایت موفق به کسب مقام سومی این دوره از مسابقات گردد.

شایان ذکر است در همایش بزرگ بسیجیان شهرداری تبریز، از مهندس پتکچی یوسفی سرپرست و همچنین اعضاء تیم فوتسال شهرداری منطقه 9 تبریز که در محل آمفی تئاتر مرکز فرهنگی پارک موزه شمیم پایداری تشکیل یافته بود تقدیر بعمل آمد.


نیما صادقی
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه