چهارشنبه 21 آذر 1397 _
  امروز
چهارشنبه
آذر 1397
21
قمری:05 ربيع الثاني 1440

میلادی:12 دسامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397     |     کد : 1642

استقبال شهرداری منطقه 9 تبریز از نخبگان و صاحبنظران در حوزه های مختلف توسعه ی شهری

مهندس نسیانی: استفاده از دانش و توان بومی و نیز بهره گیری از نقدهای علمی، توأم با ارائه ی راهکار علمی، برای رسیدن به اهداف والای توسعه، نیاز مدیریت شهری است.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار منطقه9 اظهار داشت: عقلانیت، برنامه محوری و تخصص گرائی، مهمترین مولفه ها در پیشرفت و توسعه ی شهری است؛ و بدین منظور، استفاده از دانش و توان بومی و نیز بهره گیری از نقدهای علمی، توأم با ارائه ی راهکارهای علمی و عملی، برای رسیدن به اهداف والای توسعه، نیاز مدیریت شهری است.

وی افزود: مدیریت شهرداری منطقه9 تبریز، با استفاده از طرح های بکر و منحصر بفرد در حوزه های مختلف شهرسازی، معماری، عمرانی، فرهنگی و...، درصدد احداث شهرکی متفاوت و متمایز از تمامی جهات برای مردمان کهن شهر تبریز می باشد.

مهندس نسیانی تصریح کرد: در این راستا دعوت و استقبال از نخبگان، دانشمندان، صاحبنظران و کارشناسان برای استفاده از طرح ها و برنامه های نو و خلاقانه ی این قشر فاخر، در اولویت برنامه ی مدیریتی این منطقه قرار داشته، و سیاست مدیریتی آن، استفاده ی حداکثری از توان و دانش افراد متخصص و متعهد برای رسیدن به اهداف متعالی و پیش بینی شده، با شاخص های فرهنگی و تاریخی است.

شهردار منطقه 9 خاطر نشان کرد: در ماه های اخیر، مدیریت این منطقه با تشکیل جلسات کارشناسی و فنی برون سازمانی، فضائی را برای کسب نظرات، پیشنهادات و برنامه های ارائه شده از طرف نخبگان ترتیب داده و هم اکنون نیز با دعوت از تمامی چهره های شاخص، صاحبنظر و دانشگاهی، رسالت خود را در نگاه ویژه به قشر فرهیخته و افراد فعال در برنامه های دانش بنیان، بکار خواهد گرفت.

مهندس نسیانی افزود: یکی از برنامه های پیش رو در این منطقه، تشکیل کارگروه های تخصصی متشکل از نخبگان، برای مدیریت همگون و بهینه ی امور شهری در شهرک خاوران است، چرا که معتقدیم نگرانی نخبگان از جنس نگرانی مدیران شهری است و استفاده ازایده ها و افکار خلاقانه ی این قشر فاخر، باعث توسعه و گسترش کمی و کیفی در این منطقه خواهد بود.

مهندس نسیانی در بخش پایانی سخنان خود، آمادگی کامل این منطقه را برای استفاده از ایده ها و طرح های ناب کارشناسی در حوزه های مختلف عمرانی، معماری، شهرسازی، سرمایه گذاری، مشارکتی، فرهنگی و... در قالب پروژه های تخصصی دانشجوئی اعلام و با دعوت از افراد مستعد و توانمند در این حوزه، ابراز امیدواری کرد که این نظرات و طرح ها، در موضع مشاور به شهرداری منطقه کمک نماید.


نیما صادقی
نوشته شده در   سه شنبه 17 مهر 1397  ساعت  12:55   توسط   نیما صادقی    تعداد بازدید  128
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :