چهارشنبه 21 آذر 1397 _
  امروز
چهارشنبه
آذر 1397
21
قمری:05 ربيع الثاني 1440

میلادی:12 دسامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397     |     کد : 1637

برگزاری رزمایش اقتدار عاشورائی سپاهیان محمد رسول الله2، با حضور بسیجیان شهرداری منطقه9

با حضور پر شور بسیجیان شهرداری منطقه9، و همگام با بسیجیان سایر مناطق و سازمانهای شهرداری تبریز، رزمایش اقتدار عاشورائی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 برگزار شد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) 2 با حضور پرشور بسیجیان پایگاه مقاومت قمر بنی هاشم(ع) شهرداری منطقه 9تبریز برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران درس این رزمایش را درس پاسداری از نهضت الهی حسینی دانست و اظهار داشت: ما مردم ایران باید در این عرصه، زینب وار و همانند امام سجاد در صحنه باشیم و از انقلابمان با جان و دل دفاع کنیم.


 
وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در عرض این ۴۰ سال، در ذهن خود براندازی نظام اسلامی را در ذهن می پرورانند که در این مسئله ناکام مانده اند.

وی با بیان اینکه هشت سرمایه در کشور با عمق جان و تمام توان از کشور پاسداری می کند، ادامه داد: حضور در صحنه، دین، معنویت و توسل، امید به آینده، فرهنگ ما می توانیم، استکبارستیزی، وحدت ملت، نیروهای مسلح و ولایت این هشت سرمایه ارزشمند در کشور است.


 
حجت الاسلام خاتمی در ادامه با اشاره به فرهنگ «ما می توانیم» ملت ایران تصریح کرد: فرهنگ ما می توانیم ملت ایران و نیروهای مسلح و همچنین اقدام اخیر سپاه پاسداران نشان داد که با شعار "ما می توانیم" می توان تل آویو را با خاک یکسان کرد.

در ادامه، سردار خرم فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه این رزمایش، نماد بیعت مجدد ملت آذربایجان با مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: مردم آذربایجان همواره در مسائل انقلابی پیشرو بوده اند و بسیج که برخواسته از متن مردم است، تمام همت خود را برای حفاظت از صاحبان اصلی کشور به کار خواهد برد
.
 

 
وی در ادامه با اشاره به این رزمایش اظهار کرد: برگزاری ۳۲۴ اردوی شش هزار نفره در مناطق محروم، ساخت ۴۰۰ خانه، مسجد، خانه بهداشت و ‌... در مناطق محروم، توزیع ۱۴ هزار بسته آموزشی و ارائه خدمات پزشکی و همچنین تکمیل ۱۷ پروژه انتقال آب شرب در مناطق محروم از جمله اقدامات این رزمایش است.


نیما صادقی
نوشته شده در   يکشنبه 15 مهر 1397  ساعت  11:16   توسط   نیما صادقی    تعداد بازدید  151
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :