پنجشنبه 27 دي 1397 _
  امروز
پنجشنبه
دي 1397
27
قمری:11 جمادى الأولى 1440

میلادی:17 ژانویه 2019
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397     |     کد : 1445

پیام تبریک شهردار منطقه9 تبریز، بمناسبت عید سعید فطر

شهردار منطقه9 تبریز، با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر، عید عبادت و بندگی را تبریک گفت.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، در پیام مهندس نسیانی, شهردار این منطقه آمده است:
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
عید سعید فطر، تجلی اطاعت از پروردگار سبحان و یک ماه بندگی اوست.
عید فطر، برای آنانکه ماه مبارک رمضان را به شایستگی درک کردند، روز اعلام شکست طاغوت نفس و روز شکرگزاری به درگاه حضرت احدیت است.
خوشا بحال آنانکه عاشقانه به استقبال ضیافت الهی رفته، وجود خویش را با زمزمه های دعا و نوای دلنشین مناجات، صفا دادند و با درک لیله القدر که بهتر از هزار ماه است، راه سعادت و نیکبختی را پیش گرفتند؛ و اینک با قلبی مطمئن به استقبال عید سعید فطر می روند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم مردم مؤمن ایران اسلامی، بخصوص مردم مومن و متدین آذربایجان، فرا رسیدن عید سعید فطر را به مردم عزیز و همشهریان گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، حفظ معنویت در تمامی ایام سال و استفاده از دستاوردهای معنوی این ماه پر خیر و برکت را مسئلت دارم.
آرزوی قلبی اینجانب، تعجیل فرج حضرت ولی عصر(عج(، سلامتی و طول عمر باعزت و عظمت مقام معظم رهبری، شادی روح پرفتوح امام شهدا و شهدای و الامقام ایران اسلامی، سربلندی پرچم همیشه در اهتزاز نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم پرافتخار آن، نابودی دشمنان اسلام و قرآن و اهلبیت(ع)، و توفیقات روز افزون همکاران خدوم و پرتلاش مجموعه ی شهرداری در خدمت بی منت به مردم قدرشناس می باشد.
عمرتان با برکت، عزت مستدام و سایه ی پرمهرتان، گسترده باد.


نیما صادقی