دوشنبه 19 آذر 1397 _
  امروز
دوشنبه
آذر 1397
19
قمری:03 ربيع الثاني 1440

میلادی:10 دسامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397     |     کد : 1441

بازدید شهردار منطقه9 از وضعیت فضای سبز و اقدامات در حال اجرای تفرجگاه بزرگ ائل باغی

مهندس نسیانی شهردار منطقه9: تفرجگاه ائل باغی، در فضائی بکر و بی نظیر آمادگی استقبال از خانواده های عزیز تبریزی برای گذراندن اوقات فراغت درفصل تابستان را دارد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 ، مهندس بهرام نسیانی شهردار این منطقه، با حضور در تفرجگاه ائل باغی (پارک ائل باغی ( از نزدیک در جریان فعالیت های فضای سبز و مجموعه اقدامات در حال اجرای این مجموعه، بازدید میدانی بعمل آورد.
در این بازدید که مهندس قراچورلو معاون فنی و عمرانی، و مهندس عباسی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه ۹ تبریز، مهندس نسیانی را همراهی می کردند، شهردار این منطقه، مجموعه اقدامات انجام گرفته در این تفرجگاه را مثبت ارزیابی کرده و تسریع در آماده سازی و بهسازی مسیرهای این تفرجگاه، جهت استفاده عموم شهروندان را خواستار شد.ایشان به منظور بهبود هرچه بیشتر سیمای این پارک و ایجاد نشاط و جلوه های باطراوت آن، توصیه ها و سفارش های لازم را عنوان کردند.
شهردار منطقه9 با اشاره به پتانسیل های موجود در تفرجگاه ائل باغی، جهت بهره مندی شهروندان از طبیعت کم نظیر آن خاطر نشان کرد: این تفرجگاه با دارا بودن مساحتی بزرگ و وسیع، مکانی مناسب  برای گذراندن اوقات فراغت در فضائی متفاوت برای همشهریان و خانواده های تبریزی می باشد.شهردار منطقه9 در بخش دیگری از سخنان خود، بر ضرورت حفظ فضای سبز موجود تأکید کرده و اصلاح الگوی کشت و شبکه ی آبیاری را در راستای مدیریت منابع آبی، با توجه به وسعت این تفرجگاه ضروری دانست.
مهندس نسیانی افزود: در طرح های آتی توسعه ی فضای سبز در این تفرجگاه می بایست به مسئله ی مهم و اساسی مدیریت منابع آبی، توجه بیش از بیش داشت و با کاشت درختانی که کمترین وابستگی را به آب دارند، حداکثر صرفه جوئی را بعمل آورد.
نیما صادقی
نوشته شده در   چهارشنبه 23 خرداد 1397  ساعت  02:55   توسط   نیما صادقی    تعداد بازدید  266
ویرایش شده در پنجشنبه 24 خرداد 1397 ساعت 03:03 توسط نیما صادقی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :