يکشنبه 18 آذر 1397 _
  امروز
يکشنبه
آذر 1397
18
قمری:02 ربيع الثاني 1440

میلادی:9 دسامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 1397     |     کد : 1437

با حکم شهردار تبریز/مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ظهر دیروز در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.


 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 به نقل از شهریار نیوز، ظهر دیروز مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با حضور قائم مقام شهرداری تبریز، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و جمعی از مسئولان و کارکنان در محل سالن اجتماعات اداره کل سلامت و امور اجتماعی برگزار و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر رحیمی مدیرکل سابق، دکتر محمدحسین حسن زاده به عنوان مدیرکل جدید اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد.
در این مراسم مهندس موسایی، قائم مقام شهرداری تبریز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسوولان و تقدیر از تلاش ها و فعالیت های دکتر رحیمی مدیرکل سابق سلامت و امور اجتماعی با تاکید بر اهمیت حفظ منافع جامعه و اولویت بندی و ارجحیت منافع عمومی به منافع شخصی، تصریح کرد: این نگرش که منافع فرهنگی و عمومی جامعه در اولویت باشد باید جزو فرهنگ های غالب و حاکم جامعه ما شود و معاونت فرهنگی و اجتماعی متولی این فرهنگسازی است که با هنر و توانمندی خویش خرده فرهنگ ها را به فرهنگ حاکم بر سیستم در راستای بهبود سازمانی تبدیل می کند.
وی با بیان اینکه هدف مهم معاونت فرهنگی تغییر نگرش مردم نسبت به عملکرد و مجموعه شهرداری است، خاطرنشان کرد: لازم است تلاش شود ذهنیت شهروندان به گونه ای تغییر جهت داده شود که شهرداری را به عنوان مجموعه صرفا خدماتی نشناسند بلکه باور کنند که شهرداری مجموعه ای فرهنگی و اجتماعی است که می تواند در تمام حوزه های اجتماعی نقش موثر ایفا کند.
وی گفت :دکتررحیمی اولین مدیرکل، درحوزه رفاهی ودرمانی شهرداری است. این مجموعه با تلاش وی و همکاران اداره کل در حوزه سلامت و امور اجتماعی پیشرفت فراوانی داشته و شایان ذکر است که  دکتر رحیمی تا به امروز به صورت افتخاری در این مجموعه خدمت می کردند و به ایشان مدیریت جدید درسازمان ورزش را نیزتبریک می گوییم.
در ادامه حجت الاسلام حمیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رحیمی، از دکترعلیزاده نیزکه دراین حوزه زحمات فراوانی کشیده اند و پیشکسوت هستند نیز تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه افزود: امورات باید به صورت ستادی انجام گیرد و باید از تمام ظرفیت دکتر حسن زاده جهت سیاست گذاری استفاده شود.
در ادامه معارفه دکتر رحیمی اظهار کرد: من سعی کردم در این مجموعه به نحو احسن خدمت کنم و خدا را شکر که این مجموعه به یک مجموعه قدرتمند تبدیل شده است که از این بابت خوشحالیم که این مجموعه را به برادر بزرگوارم دکتر حسن زاده تحویل می دهم.
به گزارش شهریار نیوز، حکم انتصاب محمدحسین حسن زاده به عنوان مدیرکل جدید اداره سلامت و امور اجتماعی که به امضای شهردار رسیده بود توسط مهندس موسایی قائم مقام شهرداری تبریز به وی اعطا شد.


نیما صادقی
نوشته شده در   دوشنبه 21 خرداد 1397  ساعت  11:49   توسط   نیما صادقی    تعداد بازدید  224
ویرایش شده در سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 12:14 توسط نیما صادقی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :