يکشنبه 18 آذر 1397 _
  امروز
يکشنبه
آذر 1397
18
قمری:02 ربيع الثاني 1440

میلادی:9 دسامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
تاریخ : پنجشنبه 17 خرداد 1397     |     کد : 1433

پیام شهردار منطقه 9 به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 ، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه 9 کلانشهر تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس پیامی به شرح ذیل صادر کردند:

 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 ، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه 9 کلانشهر تبریز به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس پیامی به شرح ذیل صادر کردند:
بسم الله الرحمن الرحیم
راهپیمایی روز قدس، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نماد حق طلبی آزادی خواهان جهان برای حمایت از ملتی مظلوم است .
ملتی مظلوم که سالهاست با قساوت و شقاوت صهیونیست های خون خوار به خاک و خون کشیده می شوند. این جنایات درحالی صورت می گیرد که مدعیان تمدن و انسان دوسی، با بی تفاوتی، این فاجعه ی عظیم انسانی را به تماشا نشسته اند.
اما نقطه ی قابل توجه اینکه قدس قبله نخست مسلمانان، امسال با توطئه جدیدی روبروست و آمریکای جنایتکار که حامی همیشگی رژیم سست بنیان و جعلی صهیونیستی است، سفارت خود را به این شهر مقدس منتقل کرده است.
 
حضور حداکثری آحاد مردم ولایتمدار، همسو با مسلمانان آزاده ی جهان در حمایت و همدلی با مردم مظلوم فلسطین، سیلی محکمی به صهیونیسم جهانی و اسرائیل غاصب خواهد بود.
اینجانب به نوبه ی خود، از عموم شهروندان، بخصوص تمامی کارکنان و همکاران گرامی دعوت میکنم با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه ی رهنمودهای مقام معظم رهبری، با آرمان های والای امام عظیم الشان، که همانا زنده نگه داشتن این روز بزرگ است، بیعتی دوباره نماییم.

 


نیما صادقی
نوشته شده در   پنجشنبه 17 خرداد 1397  ساعت  14:05   توسط   نیما صادقی    تعداد بازدید  113
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :