پنجشنبه 7 اسفند 1399 _
  امروز
پنجشنبه
اسفند 1399
7
قمری:13 رجب 1442

میلادی:25 فوریه 2021
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 374
ماه : 13425
سال جاری : 1035846
تعدا مطالب : 2262
كل : 1035846
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار منطقه9 خبر داد:

عملیات برف روبی و محلول پاشی در معابر شرق تبریز

عملیات برف روبی و محلول پاشی در معابر شرق تبریز با اقدامات شبانه روزی معاونت خدمات شهری واجرائی منطقه9 و آماده باش چندین اکیپ خدمات رسان،عملیات برف روبی و یخ زدائی در حال انجام بوده و هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد
پنجشنبه 4 دي 1399

توسط واحد فضای سبز شهرداری منطقه 9 در حال اجراست؛

برف تکانی درختان در حوزه شهرداری منطقه 9 تبریز

برف تکانی درختان در حوزه شهرداری  منطقه 9 تبریز بمنظور جلوگیری از سنگینی و شکسته شدن درختان، تلاشگران فضای سبز شهرداری این منطقه، اقدام به برف تکانی درختان و برف روبی معابر بوستانها و پارک های سطح منطقه نمودند.
پنجشنبه 4 دي 1399

توسط تلاشگران فضای سبز منطقه9 در حال اجراست:

اجرای عملیات یخاب در راستای آفت زدائی درختان

اجرای عملیات یخاب در راستای آفت زدائی درختان (طرح یخاب) به همت واحد سیما منظر و فضای سبز شهرداری منطقه 9 تبریز در سطح بوستان ها و فضاهای سبز این منطقه در حال اجراست.
سه شنبه 2 دي 1399

شهردار منطقه9 خبرداد:

وضعیت پویای شهرک خاوران درحوزه شهرسازی و معماری

وضعیت پویای شهرک خاوران درحوزه شهرسازی و معماری مهندس نسیانی گفت: طی سال های اخیر با وجود شرایط حاکم در امر ساخت و ساز، خوشبختانه آمارها حکایت از پویائی این منطقه در حوزه شهرسازی و معماری دارد.
دوشنبه 1 دي 1399

روایت تصویری از

شهرک مدرن خاوران در آخرین روز پاییز سال 99

شهرک مدرن خاوران در آخرین روز پاییز سال 99 شهرک مدرن خاوران به لحاظ موقعیت جغرافیایی خود، در تمام فصول سال دارای ویژگی های خاصی است که در این میان گوشه ای از زیبایی های این شهرک در آخرین روز پاییز سال 99 را تقدیم نگاه مهربان شهروندان تبریزی می نماییم.
يکشنبه 30 آذر 1399

به دنبال شروع بارش برف از اولین ساعات ؛

عملیات برف روبی و محلول پاشی توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه 9

عملیات برف روبی و محلول پاشی توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه 9 به دنبال بارش برف، اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه 9 از اولین ساعات تا کنون اقدام به برف روبی و محلول پاشی در معابر این حوزه نموده اند.
جمعه 28 آذر 1399

مهندس نسیانی شهردار منطقه9:

خدمات محله ای و تلاش بی وقفه معاونت خدمات شهری منطقه9

خدمات محله ای و تلاش بی وقفه معاونت خدمات شهری منطقه9 خدمات محله ای در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 تبریز با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و اجرائی این منطقه با سرعت و جدیت استمرار دارد.
سه شنبه 25 آذر 1399

برای اولین بار در سطح کشور؛

اجرای الگوی نما، سیما و منظر شهری در شهرک مدرن خاوران

اجرای الگوی نما، سیما و منظر شهری در شهرک مدرن خاوران شهرکهای تازه تاسیس یکی از ظرفیتهای هر کلان شهری محسوب می شوند که علاوه بر اسکان سرریز جمعیتی شهرها، پتانسیلها و موقعیت های جدیدی را برای زندگی شهروندان در خود خلق می کنند
دوشنبه 24 آذر 1399

شهردار منطقه9 عنوان کرد:

مدیریت بهینه و گسترش قانونمند شهر با نظارت بر اراضی حریم شهری

مدیریت بهینه و گسترش قانونمند شهر با نظارت بر اراضی حریم شهری طی برگزاری جلسه ای با حضور شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه، مصوبات شورای شهرسازی و معماری در خصوص حریم و محدوده جدید شهرداری منطقه9 مورد بررسی قرار گرفت
شنبه 22 آذر 1399

تداوم عملیات اندودکاری درختان در حوزه شهرداری منطقه 9

تداوم عملیات اندودکاری درختان در حوزه شهرداری منطقه 9 با فرا رسیدن فصل سرما و با هدف حفظ و نگهداری از درختان اقدامات پیشگیرانه توسط تلاشگران فضای سبز منطقه 9 در حال اجراست.
سه شنبه 18 آذر 1399
 
 
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه