چهارشنبه 30 آبان 1397 _
  امروز
چهارشنبه
آبان 1397
30
قمری:13 ربيع الأول 1440

میلادی:21 نوامبر 2018
 
اوقات شرعی
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

نشست حلقه ی صالحین خواهران بسیجی شهرداری منطقه 9

نشست حلقه ی صالحین خواهران بسیجی شهرداری منطقه 9 تبریز، با محوریت ترویج فرهنگ اقامه ی نماز اول وقت در ادارات و نیز، نگاهی به ملاک های زندگی موفق در منظر اسلام، و باحضور خواهران بسیجی این منطقه برگزار گردید.
شنبه 19 آبان 1397

شهردار منطقه 9 تبریز، در آستانه ی سالروز رحلت پیامبر اعظم(ص):

ندای بلند توحید، هنوز طنین‌انداز است

مهندس نسیانی، در آستانه ی 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اعظم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع): ندای بلند توحید که از گلوی پاک آخرین پیامبر خدا برخاست، هنوز در پهنه ی کره‌ ی خاکی طنین‌انداز است.
سه شنبه 15 آبان 1397

رونق ساخت و ساز در شهرک خاوران

شهرک خاوران که از آن بعنوان یکی از مدرن ترین شهرک های مسکونی در کشور یاد می شود، مدتی است که با استقبال عمومی مردم در امر ساخت و ساز مواجه شده است که تکمیل زیر ساخت ها و همچنین پتانسیل های موجود در این شهرک، بزرگترین عامل برای این استقبال عنوان شده است.
سه شنبه 15 آبان 1397

مخالفت شهردار تبریز با مسیر جدید خط آهن میانه-تبریز/ بحران حاشیه‌نشینی در راه است

شهردار تبریز با اشاره به تبعات منفی عبور خط آهن از محدوده شهری گفت: طرح جدید خط آهن تبریز - میانه مانع توسعه کلانشهر تبریز شده و بحران حاشیه نشینی را در پی دارد.
دوشنبه 14 آبان 1397

مراسم تجلیل از همکار بازنشسته شهرداری منطقه 9

در مراسمی با حضور شهردار و معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه 9 تبریز، از همکار بازنشسته ی منطقه، آقای رحمان جمالی تجلیل بعمل آمد.
دوشنبه 14 آبان 1397

گزارش تصویری

حضور بسیجیان و کارمندان شهرداری منطقه 9 در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان
يکشنبه 13 آبان 1397

بازدید مهندس نسیانی از مرکز همایش های بین المللی تبریز

شهردار منطقه 9 در بازدید از روند پیشرفت فازهای مختلف مرکز همایش های بین المللی، بر تسهیل وتسریع در نیازمندیهای مرتبط با اجرای آن، تأکید کرد
يکشنبه 13 آبان 1397

مهندس نسیانی, شهردار منطقه ۹ تبریز:

از پیام های یوم الله ۱۳ آبان: روی پای خود ایستادن، تلاش صادقانه و شبانه روزی بدون توقف، و خدمت نوآورانه با امید به آینده ای روشن برای ایران اسلامی
شنبه 12 آبان 1397

طی نشستی، اجرای پایلوت شهر هوشمند در شهرک خاوران بررسی شد

نشست مشترکی با حضور مشاورین، مجریان مرکز گسترش فناوری اطلاعات (شرکت مگفا) و مهندس نسیانی شهردار منطقه 9 تبریز برگزار شد.
شنبه 12 آبان 1397

نصب تابلوهای راهنمای مسیر در نقاط مختلف تفرجگاه ائل باغی

در راستای هدایت مسافرین، ورزشکاران و همشهریان عزیز، طراحی، ساخت و نصب انواع تابلوهای راهنما در نقاط مختلف تفرجگاه بزرگ ائل باغی اجرا گردید.
پنجشنبه 10 آبان 1397