جمعه 28 مرداد 1401 _
  امروز
جمعه
مرداد 1401
28
قمری:21 محرم 1444

میلادی:19 اوت 2022
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
  آمار بازدید
مهمان : 0
امروز : 0
ديروز : 296
ماه : 10905
سال جاری : 136527
تعدا مطالب : 2795
كل : 1037885
 
 بازوی توانمند شهر من

بانوی توانمند شهر من،
همانطور که می دانی مدیریت اقتصادی خانواده، از جمله وظایف مهم خانم ها در منزل است. خانم ها با قناعت و صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف می توانند به اقتصاد خانواده کمک کنند. یکی از راههای دیگر تقویت بنیه مالی خانواده  استفاده دوباره و کاربردی کردن مجدد دورریزها و تبدیل آنها به آثار هنری و خلاقیتی است. این کار می تواند جزء مشاغل خانگی و منبع درآمد زای خوبی برای خانواده در نظر گرفته شود. کسب وکار از طریق بازیافت و استفاده مجدد از دورریختنی ها، علاوه بر صرفه جویی در اقتصاد خانواده و نهادینه شدن روحیه قناعت و رسیدن به اهداف زیست محیطی، موجب کارآفرینی زنان می شود.

امروزه در بسیاری از کشورها، بازیافت و استفاده دوباره از دورریزها، منبع درآمد و استقلال اقتصادی برای مردمان آن کشور شده است. گاهی به دلایل مشکلات مالی، بالا بودن هزینه ها، تنوع نیازها و خواسته های خانواده، فقدان یا بروز مشکل برای سرپرست خانواده، زنان مجبور به انجام کارهای درآمدزا می شوند و این کار یکی از راههایی است که زنان می توانند به بهبود معیشتی خانواده کمک کنند.

بانوی توانمند شهر من،
ارائه آموزش های مهارتی هدف ماست. این بخش را ایجاد کردیم تا بتوانی از طریق آموزش ها و ایده های ارائه شده، به زندگی سالم و با آرامش خود کمک کنی. راهکارهای خود را با ما درمیان بگذارید. 
 
 نظرات و پیشنهادات
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه