امروز
دوشنبه
خرداد 1397
28
قمری:03 شوال 1439

میلادی:18 ژوئن 2018
 
اوقات شرعی
 
  آمار بازدید
مهمان : 1
امروز : 227
ديروز : 488
ماه : 7274
سال جاری : 7274
تعدا مطالب : 998
كل : 7274
 
تاریخ : يکشنبه 20 خرداد 1397     |     کد : 1435

در بازدید از روند اجرای پروژه تاکید شد: حمایت شهردار تبریز از ساخت بیمارستان کودکان/ اهدای زمین تا تخفیف 700 میلیون تومانی عوارض

شهردار کلانشهر تبریز بر تداوم حمایت های خود از پروژه احداث بیمارستان کودکان تاکید کرد و افزود: شورای شهر و شهرداری تبریز علاوه بر اختصاص زمین این بیمارستان بصورت رایگان، تاکنون مبلغ 700 میلیون تومان نیز برای عوارض مختلف این مجموعه هبه کرده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 به نقل از شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در بازدید از روند پروژه بیمارستان کودکان تبریز اظهار داشت: شهرداری تبریز کار ارزشمند برادران مردانی آذر در ساخت این بیمارستان را ارج نهاده و تا اتمام پروژه در کنار آنان خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه این بیمارستان نه تنها تبریز بلکه نیازهای تمام شمالغرب کشور را تحت پوشش قرار خواهد داد تصریح کرد: باتوجه به نیاز جامعه به ورود خیرین در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و بهداشتی و درمانی، شهرداری تبریز برنامه های ویژه ای برای حمایت از آنان تدارک دیده است.


شهین باهر گفت: مجموعه شهرداری تبریز خود را مکلف می داند تا آخر پروژه در کنار خیرین عزیز باشد تا دیگران نیز برای ورود به این حوزه تشویق و دلگرم شوند.
شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به خدمات بی‌منت و ارزشمند برادران مردانی آذر طی سالیان گذشته در حوزه های مختلف آموزشی و درمانی اظهار داشت: بدون شک این خانواده یکی از افتخارات تبریز و آذربایجان در تاریخ معاصر ایران اسلامی بوده و الگوی مناسبی برای افرادی است که قصد دارند در این عرصه فعالیت نمایند.


گفتنی است، بیمارستان ۵۸۰ تختخوابی کودکان تبریز با مشارکت شهرداری تبریز در شهرک خاوران در حال احداث بوده و علاوه بر تبریز، نیاز درمانی سایر استانهای شمالغرب و حتی کشورهای همجوار را نیز پاسخگو خواهد بود.
پروژه احداث بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان مردانی آذر در زمینی به وسعت ۵۲ هزار مترمربع با برآورد هزینه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال آغاز شده است.
این بیمارستان دارای بخش هتل "همراه سرا" با ظرفیت ۲۰۰ نفر است که برای راحتی و رفاه همراهان بیماران در نظر گرفته شده است.

مدیر سایت
نوشته شده در   يکشنبه 20 خرداد 1397  ساعت  09:59   توسط   مدیر سایت    تعداد بازدید  168
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :