پنجشنبه 14 فروردين 1399 _
  امروز
پنجشنبه
فروردين 1399
14
قمری:09 شعبان 1441

میلادی:2 آوریل 2020
 
اوقات شرعی
 
 طرح روز
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اطلاعیه

قابل توجه شهروندان محترم

قابل توجه شهروندان محترم به اطلاع عموم شهروندان محترم می رساند، با عنایت به بخشنامه ۴۹۰۸ _۹۹/۱/۱۳ در راستای پیشگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا و لزوم حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان، انجام امور و فعالیت های اداری کلیه ی بخش های شهرداری منطقه9 کلانشهر تبریز، تا مورخ ۹۹/۱/۲۰ بصورت دورکاری انجام خواهد شد.
پنجشنبه 14 فروردين 1399

مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز؛

آئین کهن روز طبیعت، امسال متفاوت از سالهای گذشته

آئین کهن روز طبیعت، امسال متفاوت از سالهای گذشته بمنظور حفظ سلامتی شهروندان، تمامی پارک ها، تفرجگاه ها و بوستانهای سطح منطقه در روز 13 فروردین همچنان تعطیل می باشد.
سه شنبه 12 فروردين 1399

مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز ؛

تلاش های بی وقفه معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹ در امر ضدعفونی و پاکسازی معابر

 تلاش های بی وقفه معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹ در امر ضدعفونی و پاکسازی معابر طی برنامه زمان بندی شده و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 9 تبریز عملیات ضدعفونی ، شستشو و پاکسازی معابر و محلات واقع در حوزه استحفاظی این شهرداری ادامه دارد.
دوشنبه 11 فروردين 1399

پیام تبریک شهردار منطقه9بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

 پیام تبریک شهردار منطقه9بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه مهندس نسیانی شهردار منطقه9 تبریز با صدور پیامی فرارسیدن میلاد سرداران کربلا را تبریک گفت
شنبه 9 فروردين 1399

تداوم تلاش های عوامل فضای سبز منطقه9 در ایام نوروز

تداوم تلاش های عوامل فضای سبز منطقه9 در ایام نوروز حفظ و توسعه ی فضای سبز و در کنار آن مدیریت آبیاری درختان و گلها جزو برنامه ریزی های امسال فضای سبز منطقه می باشد.
شنبه 9 فروردين 1399

با هدف پیشگیری از حوادث احتمالی صورت می گیرد:

لایروبی کانال و مسیل های واقع در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9

لایروبی کانال و مسیل های واقع در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 با توجه به شروع فصل بارش، اقدامات لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی و آبگرفتگی در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه9 قرار دارد.
چهارشنبه 6 فروردين 1399

شهردار منطقه ۹ تبریز خبر داد؛

تداوم عملیات ضدعفونی محلات ، اماکن عمومی و پر تردد توسط شهرداری منطقه 9 تبریز

تداوم عملیات ضدعفونی محلات ، اماکن عمومی و پر تردد توسط شهرداری منطقه 9 تبریز در راستای مقابله با ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شهروندان ، اماکن عمومی و معابر شهری و روستایی واقع در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 تبریز، شستشو،ضدعفونی و گندزدائی می شوند.
سه شنبه 5 فروردين 1399

با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفت:

تعطیلی تفرجگاه ایل باغی و بوستان های سطح حوزه ی شهرداری منطقه9

تعطیلی تفرجگاه ایل باغی و بوستان های سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 به منظور جلوگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا بوستانها و تفرجگاه های واقع در حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز تعطیل شد.
سه شنبه 5 فروردين 1399

جهت قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا؛

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 خبرداد:

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 خبرداد: کارکنان واحدهای اداری شهرداری منطقه9 تا 15 فروردین دورکاری می کنند. البته انجام امور مربوط به تشکیل پرونده (اخذ مدارک و درخواستها) در معاونت شهرسازی و معماری با حضور حداقلی همکاران امکان پذیر خواهد بود؛ لکن پاسخ به درخواستهای ارائه شده پس از تاریخ مذکور و با اطلاع رسانی قبلی صورت خواهد گرفت.
دوشنبه 4 فروردين 1399

اطلاعیه

قابل توجه شهروندان محترم

قابل توجه شهروندان محترم با عرض سلام و تبریک سال نو به اطلاع عموم شهروندان محترم می رساند، بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا و لزوم حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان، انجام امور و فعالیت های اداری کلیه ی بخش های شهرداری منطقه9 کلانشهر تبریز، تا مورخ 99/1/15 بصورت دورکاری انجام خواهد شد.
دوشنبه 4 فروردين 1399
 
 تیتر لینک
 
 لینک ها

         
         

        

         
 
 پا صفحه